06 Haziran 2013 14:43

Ünlü oyuncular Gezi Parkı eylemlerinde...

Oyuncu Selen Seyven, Gezi Parkı'na destek çadırı kurdu.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!
PUAN VER

YORUMLAR

(54 Yorum Yapıldı)

Misafir(selen) herşey olup bittikten sonra taksim meydanına çıkan ünlüler kıvanç demet tuba vs. siz oraya çıksanız nolur çıkmasanız nolur desteklemeyin bizi reklam malzemeniz olarak kullanmayın samimiyetinize inanmıyorum gövde gösterinizide kınıyorum

6.6.2013 15:14:05

Misafir(misafir) Reklam diyen vatandaş.Onur da Tuba da cumartesi gününden beridir oradalar yani olaylar başladığında da oradalardı ama haberleri yeni yeni yapıldığı için sanki yeni gelmişler gibi görünüyor ama en başından beri orada olanlardandılar bilmeden insanları karalamayın

6.6.2013 16:57:38

Misafir(gizem) Okan kurt Italia, Demet Akalın da New York baskılı kıyafetlerle gitmiş. oooooooffff. Sırf boy göstermek için ordalar yemin ederim ortam ayağı..

6.6.2013 17:06:58

Misafir(Misafir) Desteklemek zorunda kaldılar diyelim ona Misafir Selen. Öyle bir baskı var ki o sanatçı nerde bu oyuncu neden helmedi diye, mecburen gitmek zorunda kaldılar bence. Korkak medya diyorlardı ama kendileri insanlara korku salarak yandaş topluyorlar işe bak !

6.6.2013 17:14:12

Misafir(Misafir01) Acaba insanlar "capulcu" kelimesi ne anlama geliyor biliyormu? Arastirilsa iyi olur

6.6.2013 17:22:02

Misafir(Misafir01) Insanlar capulcu kelimesi ne anlama geldigini bildeydi belki bukadar üzerlerine alinmazdilar. Bilgisizlik kötü bisey degil ama ögrenmek istememek iyi degil:(

6.6.2013 17:25:32

Misafir(nedura) selen sen tubayı eleştireceğine fanı olduğun hanımı hiç gitmedi diye eleştirsene.onur sonbahar filminde oynamış çok sevdiğimiz bir oyuncu ergenlere hitap eden bir popçu değil tuba ise zaten farkını yine ortaya koydu...

6.6.2013 17:38:15

Misafir(Yanlış) Malesef şu an sanatçılar üzerinde öyle bir baskı oluşturulduki herkes Taksime gitmek mecburiyetinde bırakıldı.Bu çok yanlış bir olay.Madem bu direniş özgürlük içindi neden Taksime gitmeyen sanatçılar vatan hayini yada gerçek sanatçı değil diyerek zor durumda bırakıldı.Bu herkesin özgür iradesiyle vereceği bir karar olmalıdır..İster gider Taksimde destek verir ister sosyal medya üzerinden destek verir bu kişiye kalmış birşey.Hatta kendi isteğiyle hiç destek bile vermeyebilir.Ama bu şekilde baskıyla ve zorla insanları zorlamak asla olmamalıydı.Malesef birçok oyuncu,şarkıcı hiç istemeyerek sırf medyanın ve halkın hışmına uğramamak için o Gezi parkına gitmek zorunda kaldı.

6.6.2013 17:54:10

Misafir(tezkan) Kıvanç'ı kimse bir şeye zorlamadı, Kıvanç en başından beri TWİTTER üzerinden kendi düşüncelerini belirtti, ''AKLIMIZ TASİM'DE, ORANTISIZ KULLANILAN GÜÇ, TEK BİR EVLADI BİLE YILDIRMAYACAK'' diye yazdı. ..... Bu tip yazılarla zaten desteğini verdi. ..... Gidip gitmemesi önemli değildi. ..... Gitmeyen ama twitterdan destekleyen çok sayıda insan var.

6.6.2013 18:06:33

Misafir(ceren) Ben Candan Erçetin'e bayılıyoruuuuuuummmmm. ..... Ayrıca Kıvanç hakkında abuk sabuk konuşmayın, en başından beri destek verdi ve fikirlerini belirtti. ..... Ortamı bir koklayıp da sonradan fikir belirtenlerden değil yani.

6.6.2013 18:18:03

Misafir(elif) Kıvanç için saçma yorumlar yapanlara acımak lazım. ..... Kıvanç'ı aptal zannettiniz herhalde!!! ..... Yılmaz Erdoğan gibi bir adam, aptal ve bilinçsiz olan bir aktöre öyle bir rolü vermezdi. ..... Bu insanlar bu ülkede sanatçı olmanın NE GİBİ zorluklardan bugüne geldiğini biliyorlar. ..... Sadece Afife Jale'nin hayatı ve hatırası bile yeter o bilinç için.

6.6.2013 18:24:34

Misafir(irem) sonradan gidenlerin hiç hükmü yok! mümkünse gekmesinler demet akalın mesala ilk günler neredeydi! buse terim çok komik kendi jenerasyonunda sesi çıkmayan azınlıktan herhalde!! :))

6.6.2013 18:26:56

Misafir(ayse) Sonradan katılanların bazıları korkmuşlardır tabii, ama korkuları, iktidarın onların işlerine ne gibi olumsuz etkiler yaratacağı düşüncesindendir. ..... O yüzden biraz bekleyip sonra katılmış olanlar olabilir. ..... ..... Ama KIVANÇ bunlardan biri değil. KIVANÇ olayların başından beri düşüncelerini twitter üzerinden yazarak destek verdi.

6.6.2013 18:29:27

Misafir(aysee) sizler kendinizi öölemi görmek istiyorsunuz basbakan o lafı size değil ortalığı yakıp yıkan çapulçu grubuna söyledi bizde onları çapulcu olrak göruyoruz ulkemin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok adam gibi eylem yapalarada basbakan dahil kimsenin lafı yok sazan olup atlamasak iyi dinlesek cok iyi olacakkk

6.6.2013 18:41:56

Misafir(Çalıkuşu) Yalniz sanatcilari zorladiginizi düsünüyorum,protestoyu desteklemeyene vatan hainiymis gibi yaklasiyorsunuz.Bazilari gitmek istemesede tepki görmemek icin gidiyor.Unuttugunuz bir sey var,siz bir ailenin cocugu,bir elin 5 parmagisiniz,Hangisiniz kessen canin acir.Böyle inatlasmaga gerek yok,böyle devam ederse düsmana gerek kalmicak,sonu kötü olacak.Konu hizla yön degisiyor.

6.6.2013 19:00:57

Misafir(derin) Hayırdır Kıvaç efendi dizinin reytinglerimi düştü bilmem ama acayip gözümüzden düştün vesselamm..

6.6.2013 19:09:40

Misafir(eren) Başbakanın üslubu hep böyleydi, değişmedi. Bu kaba üslup maalesef bazı kişilerin hoşuna giden bir üslup.

6.6.2013 20:52:04

Misafir(fatma) Reklamlar hemde unlulerin kendi reklamlari bunlar,firsat bekliyorlarmis resmen .eylemcilerde bir garip gezi parki icin diye baslamislar eyleme bir sehrimizde daha sonra 3.koprunun ismini vede yapilisini istemediklerine dair slogan atmaya baslamislar.gulsemmi aglasammi bilemedim YAVUZ SULTAN SELIM koprusu degilde eylemci koprusumu yapacaklardi koprunun ismini acaba

6.6.2013 21:16:17

Misafir(Sanatçı) sanatçı benim bildiğim herkesime aynı mesafede olur ama bizim ülkemizde sanatçı kavramının nasıl olduğunu bu olaylarla gördük sanatçı diye bildiklerimiz twitte yalan yanlış haberleri yaymakla nasıl bir duruma düştüklerini gördük ve göreceğiz.... . Tuba'yı sevip takip eden ben artık Tuba'nın ismi geçtiği yazı bile okumak istemiyorum ...

6.6.2013 21:20:04

Misafir(lady baharat) Nedura sende ergenlere takmissin? bir garipsin yemin ederim:) sürekli birilerine göndermeler. Biraz relax olsan? Ayrica nerden biliyorsun selenin kime hayran oldugunu? müneccimlikte var masallah.

6.6.2013 22:19:39

Misafir(aylin) tuba ,demet itici

6.6.2013 22:47:45

Misafir(misafir) Candan Erçetin candır ya.Sezenmiş sertapmış hepsi boş.Sezen hanım yetmez ama evet dememişmiydi al sana yetmez ama evet.Bu insanların amaçlarını hala anyalamadınız mı:Orada akademisyeninden doktoruna öğretmenine oyuncusuna kadar toplumun aydın kesimleri var çapuclcular diğer bir deyimle.Halit Ergençe Bergüzara KEnana Mehmet Ali alaboraya Levent üzümcüye Onura Tuba ya Sema ya Nur fettahoğluna Ozan Güvene Aslı Tandoğana daha nice oyunculara çok teşekkürler.Birileri gidip kendi hayran olduğu oyunculara baksın.twittierden yalandan destek veripte partilerde eğlenip bodrumlarda tatil yapsın.Birde ben sosyal sorumluluk projelerinin hepsinde yer alıyordu.Demek ki samimi değilmiş.Sırf gösteriş olsun diye yapıyormuş.

7.6.2013 00:10:37

Misafir(fatma) MENDERESI ASTILAR,OZALI ZEHIRLEDILER,ERDOGANI YEDIRMEYECEGIZ .Simdi gitsinlerde gorsunler gercek halki gorsunler nasil toplaniyormus mahseri kalabalik.KAPAK OLSUN HERKEZE....

7.6.2013 01:31:56

Misafir(yorumcu) aylin,yapma yaa!.

7.6.2013 10:07:13

Misafir(enes) Şimdi bazı insanlar hiç kızmasınlar ve alınmasınlar lütfen, ama açık sözlülükle önemli bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum. ..... ..... Kendini dindar olarak nitelendiren bazı insanlar, eğer gerçek anlamda dindar iseler, NEDEN sabah akşam MAGAZİN SİTELERİNİ takip ederler ki??? ..... Gıybet orada, açık saçıklık orada, dedikodunun ve çoğu zaman da asparagasın alası orada!!! ..... Bu tip siteleri takip etmek, bence ''dindar'' olan insanlara uygun bir şey değil!!! ..... ..... ''Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!!!'' misali bir saçmalık yani. ..... ..... Dindar olmak ve dindar yaşamak o kadar kolay bir iş değildir. ..... Bazı insanlar kendi kendileriyle çelişki davranıyorlar.

7.6.2013 11:38:46

Misafir(ebru) orada olan tüm ünlüler özellikle tuba büyüküstün çok severdim ama gözünden düştü.bu kadarda olmaz.

7.6.2013 11:48:11

Misafir(aybars) Tezkan'a ve Ceren'e katılıyorum. KIVANÇ en başından beri twitter üzerinden fikirlerini açıkladı. ..... Duruma bir bakıp, ondan sonra harekete geçen biri değil yani. ..... Oraya gidip gitmemesi önemli değil. ..... ..... ((Ayrıca CANDAN ERÇETİN ve VOLKAN KONAK gibi önemli sanatçılar da günlerce gitmemişlerdi ama desteklerini belirtmişlerdi. ..... Gidip gitmemeleri önemli değil, önemli olan fikirlerini belirtip, dürüstçe davranmalarıdır.)) ..... Bazılarının yaptığı gibi ''Ne şiş yansın, ne kebap: Ortalarda bir yerlerde durayım da, her tarafa yaranmaya çalışayım, her zaman kar elde edeyim!'' düşüncesiyle davrananlar güvenilmez insanlardır. ..... Bu yüzden ''Benim düşüncem şudur, şu fikirleri şu sebeplerle destekliyorum!'' diyen insanlardan korkmamak gerekir. ..... ..... Asıl tehlikeli olanlar, duruma göre yön değiştiren, ikiyüzlü davranan kişilerdir.

7.6.2013 11:50:01

Misafir(ebru) Bence başbakanın üslubu, Türk toplumunu, hemen hemen her alanda ve çok sert bir şekilde, taraflara ayırmaya devam ediyor. ..... ..... Bu devirde ''Toplum Mühendisliği'' yapmaya çalışmak, artık tutmuyor. ..... ..... İnsanlar ne yediklerine, ne içtiklerine, ne zaman ve kaç çocuk yapacaklarına, kürtaj olup olmayacaklarına, nasıl yaşayacaklarına, çocuklarını nasıl yetiştireceklerine ''''bu ultra modern ve ultra iletişimci devirde'''' bu kadar çok karışılmasına anlam veremiyorlar. ..... ..... Toplumu ''''benimle aynı şeylere inananlar ve benden farklı şeylere inananlar'' olarak ayırmak, insanları bu açıdan çeşitli sınıflamalara ayırmak gerginliği arttırır.

7.6.2013 12:03:41

Misafir(zeynep) selen Hanim demek gözaltindan sonra toparlanmis.onu sorgulayanlara kafa tutmaya gelmis bir o eksikti.

7.6.2013 15:07:03

Misafir(HAZAL) Tuba Buyukustun seni cok severdim senin herseyin kotu oyunclugun bile bana guzel gelirdi ama emin ol bundan sonra butun guzelliklerin bana cirkin gelcek, bu fotoda cok itici gorunuyorsun biliyomusun,. gozumden isik hizi ile dustun

7.6.2013 15:20:56

Misafir(yesim) Tuba eyylemlerde bos bos dolasacagina su kocasinin gomlegini utulesin.ne diyim hepsi bos insanlar

7.6.2013 16:12:27

Misafir(beren) Hayret yani, TUBA BÜYÜKÜSTÜN hakkında bu kadar önemli bir haber var, ama her TUBA haberine ve her GEZİ PARKI haberine atlayıp, kimin ''bağnaz'' olup olmadığı veya kimin ''vatansever'' olup olmadığı hakkında vaazlar veren Gecce'ci isimli yorumcu burada ortalarda yok!!! ..... (Yayınlar mısınız bilmem ama, yazayım dedim, dikkat çekici bir tavır da!)

7.6.2013 16:12:45

Misafir(ipek) DEVLETTEN YEDİĞİNİZ PARALAR SİZE HARAM OLSUN.. AZ MI KAZANMAYA BAŞLADINIZDA TUTUŞTUNUZ BÖYLE. DERDİ AGAÇ OLAN ELİNE İKİ FİDAN ALIR VE AGAC DİKME EYLEMİ YAPAR AMA SİZİN NİYETİNİZ AĞAÇIN A SI DEĞİL.. YAZIK SİZE ARTIK DİZİLERİNİZ BİLE İZLENMEZ. REYTİNGLERİNİZ BİLE DÜŞTÜ..

7.6.2013 16:23:20

Misafir(Aynur) Hakikaten, her TUBA haberine atlayan gecce'ci isimli yorumcu, buraya neden atlamadı acaba? ..... Herhalde TUBAcığının dizilerini de artık izlememe kararı almış olabilir!!!

7.6.2013 16:52:44

Misafir(nedra) bu insanların amacı reklam olsa boy boy bar çıkışlarında magazinlerde kendilerini teşhir ederlerdi zaten...onur saylak ilk günlerden beri taksimde tuba ise(eylem güzelim) 2 kızına rağmen duyarlılk göstermiş .diğer katılan tüm sanatçıları da kutluyorum. tıpkı bu sanatçılar gibi vergi veren biri olarak türkiyenin en işlek yerinin ve doğasının zenginlere peşkeş çekilmesine karşıyım ..

7.6.2013 18:16:10

Misafir(fatma) SHOW GIRL'LUK YAPAN UNLULERIDE BIZ ISTEMIYORUZ

7.6.2013 19:05:25

Misafir(Ayşe) Onur Saylak sen kimsin .. ? bir sorsana seni kim istiyor ..Sen oraya niye gittin ağaçlar kesilmesin diyemi yoksa Başbakana içinde biriktirdiklerini dökmeyemi gittin .Dürüst olun aslında ordaki ağaçlar sizin umrunuzda değil.. Koç üniversitesi yapılırken dünya kadar ağaç kesilirken nerdeydiniz ..Özgürlük diye bağırıyorsunuz .. başartülü genç kızların yaşam tarzlarına müdahele edilirken nerde uyuyordun ... yoksa işinizemi gelmiyordu ozaman ... Bu ülkede demakrasi olmasaydı sizler bu kadar rahat konuşabilirmiydiniz acaba .. ? Umarım yazımı yayınlarsınız korkmadan ...

7.6.2013 20:01:00

Misafir(enes) Fazlasıyla pahalı olan o bölge kime söz verildiyse, o kişi (veya kişiler) o mekanın üzerinde, vicdanen rahat edebilecekler mi bu saatten sonra?

7.6.2013 20:18:41

Misafir(gecce'ci) beren;ben yorum yaptım asılnda ama!!!...tekrar yazayım!.tuba büyüküstün hakkında bişey dememi bekliyosan;orda olmamasını tercih ederdim ama o da bir insan,ne yapacağına kendi karar verir...benim akrabalarım da var orda, ne yapayım,görüşmeyeyim mi?.mustafa ceceli gibi hayatımdan mı çıkarayım?..biz, sağcımızla solcumuzla Türkiye'yiz...gönül isterki bu tatsızlıklıklar yaşanmasın ama oluyo işte...tuba büyüküstün,benim için iyi bir oyuncudur,yine takip ederim,hiç sorun değil.....ama tuba'da gidip,yakıp yıkarsa,polisi taşlarsa bozuşuruz!..:)

7.6.2013 21:36:14

Misafir(esma günyüz) tuba onur siz çapulcu bile olamazsınız sizin devlet millet inancınız bile yok derdiniz de ağaç mağaç değil devlete bi ziyan gelse en erken siz eylemciler kaçarsınız

7.6.2013 22:04:51

Misafir(necibeöz) herkez istediği söylemekde özgürdür ordaki insanların derdi orda yapılan haksızlığa karşı bir oldular liseli kızları yerlerde sürüklerken millete copla saldırırken sessizmi kalsalardı haberleri izlerken çok üzülüyorum işallah bir an önce bir anlaşma salanır helal olsun tuba sana iyi ki seni bu kadar çok seviyorum zamanında bizde akp ye oy verdik bu da benim düşüncem kimseyi ilgilendirmez

8.6.2013 07:44:04

Misafir(gece) Memleketinde yaşanan çirkinliklere duyarsız kalmayıp, ben paramı alır işime bakarım kolaycılığıyla kalmayıp duyarlılık gösteren sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Katılmayacaklarmış, neden? onlar milletin üzerindelermi? Huzur diyorsunuzya ne huzuru sizler nerede yaşıyorsunuz. Dizilere takılıp kalmış fanlıklarıyla mutlu mesut yaşayan, aman bize dokunmayan yılan bin yaşasın diyerek huzurumu bozmayın diyenler esas sizlere yazık. Sataşmalarınız bile tuhaf. O sanatçı fanı olmak bu sanatçı fanı olmak hayatımızın bir rengi, yeri gelir birbirimizi yeriz fakat konu vatan, millet ve Atamız olunca durun orada, kenetlenmeyide biliriz.

8.6.2013 10:25:30

Misafir(Okan HAZAR) umarım bu yazı yayınlanır. neye direniyorsunuz gerçekten anlamış değilim sizin gibi insanlar bu ülkede 10 yıldır fikirlerini korkmadan söylüyor ama siz ekonominin içine bile kükürdünüz ekonomiyide dizilerden aldığınız o faiş fiyatlatla düzelttirsiniz artık değil mi bu halk sizi gömer bunu da bilin sizin canınız sıkılmış ököyle bir toplanmışsınız amacınız bu ülkeye zarar vermek gibi duruyor dağılın arkadaşlar saygılar başbakanın perşembe günü mitingi size en güzel cevap olmuştur umarım !!!

8.6.2013 11:39:10

Misafir(melek ) başbakan pkk yı bititrirken sesleri çıkmayanlar ağaç kesiliyor diye milletin canını yakanlar ağaçlar kesiliyo diye polise taş atanlar nasıl eylem bu polise taş atarak TÜRK bayrağını yakarak mı sesinizi duyuruyorsunuz siz güzelce konuşamıyor musunuz bu bana daha çok terör bitti diye canı yananların sesi gibi geldi siz polise taş atarak sesinizi duyuruyorsunuz ben de buradan madem özgürlük den demokrasiden bahsediyoruz bu sözlerime de kimse sesini çıkartmasın

8.6.2013 14:32:34

Misafir(direngezi) tuba büyüküstün ve onur saylak ın gezi parkı eylemlerine destek için twitter hesabı açtıkları doğru mu?

8.6.2013 23:50:20

Misafir(dilek) çevreci olarak gidenlere destek veriyorum ama ardında başka amaçlar olan sanatçılar var aralarında mesela m ali alabora levent üzümcü gibi

9.6.2013 14:49:39

Misafir(V for Vendetta) Sanatçı dediğin zaten muhalif ve yaratıcı olmalı, toplumlar V for Vendetta filmindeki hale gelmesin diye uğraşmalı.

9.6.2013 15:13:22

Misafir(nesrin) buünlülerin durumlarıda zor aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık gitseler kabahat gitmeseler kabahat onur bey başbakanın biraz daha halkına karşı saygılı olmasını istemiş başbakan benim dediğim olacak demek yerine daha ılımlı olsaydı keşke kibir tehlikelidir en azından abdullah gül gibi daha ılımlı ve mütevazi olabilir ha bu arada tuba hanım zarif mütevazi cesaretli* gösteriş için elini bile kıpırdatacagını zannetmiyorum *kimseye yaranmak için orada olduğunu düşünmüyorum fanlarının kendi adına ve ikizlerinin adına orman alanı yaptıklarını duymuştum 20 dakika diziside çok farklı bir (dizi) oyunculuğuna cesaretine yüreğine sağlık tuba hanım allaha emanet olun

9.6.2013 18:55:11

Misafir(ayşen) ben bu capulcu sözünü hiç üstümüze almıyorum başbakan o sözüü yakıp yıkan eyleme gölge düşüren gercekten bir avuçç capulcular varyaaaa onlarrr işteee önlülerin çoguda halkın tepgisinden izlenmem tututmama korkusu varyaaaa ondan ordalarrr ama bazıı ünlüler var ilk gününden berii sinama oyuncu tiyatro oyuncularıı onların derdi anlatmak göstermek içindii neysede inşallah son bulur vede halkımızın uzuru rahatı saglıgıı çok önemlii hepimiz için

9.6.2013 23:10:31

Misafir(fatma) Bu sanatcilar insanlari kskirtmak yerine gercekten destek icin gitselerdi oraya herkez yanlarinda olurdu.3 kayip var olaylarda devam ediyor.olaylari kiskirtanlar 3 kisinin katili sanatcilarda dahil madem bu kadar agac sevginiz kabardi kiskirtmaya ne gerek vardi yapsaydiniz duzgunce taskinlik yapmadan eyleminizi ama olmaz isinize gelmez .Hepiniz katilsiniz gozumde agaca kiyamiyorsunuz ama dogmamis bebege kiyip babasiz kalmasina sebep oluyorsunuz.......yaziklar olsun sizlere.......

10.6.2013 02:25:45

Misafir(erbil) Bazı yorumlara bakınca, bazı yorumcuların MAGAZİN sitelerini niçin takip ettiklerini anlamak mümkün değil. .....Çünkü magazin siteleri zaten mutaassıp görüşle bağdaşmaz. ..... Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!

10.6.2013 08:47:03

Misafir(atalay KONURalp) gösteriler ileride nefretle anılacqk ve taraftarların da toplum nazarında itibarı kalmayacaktır.Bu operasyon insanların insan olmayanlardan ayıklanmasıdır..servete çevreye insanlara devlete zarar vermeye kalkanları destekleyen ana muhalefetin seçimlerde baraj altında kalma ihtimali vardır.Kılıçlaroğlu seçime kadar koltuğunu koruyabilirse başarıdır

12.6.2013 11:52:33

Misafir(Şimdi) Yeter artık!!!!Biz özgürlükü istiyoruz!!!Demokrasi!!!!İstiklal!!!!ÖZGÜRLÜK!!!Aferin insanlar!!!!Mücadele etiniz!!!!DÜNYAYI MÜCADELE KURTARCAK!!!!Bulgaristandan!!!!Tebriklerimi ve saygılarımı!!!!

17.6.2013 20:42:12

Misafir(Sarih) Onlar gezmeye gelmiş belli ki.

27.9.2013 17:16:31
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz