16 Nisan 2013 09:22

Mert Fırat: Eğer Kenan kıskanıyorsa...

Fırat “Beren’le sevgiliyi canlandırıyoruz.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!
PUAN VER

YORUMLAR

(5 Yorum Yapıldı)

Misafir(misafir) Kenan kıskanmaz kimse merak etmesin. Gündemde kalmak için çıkarılan söylentiler bunlar. Kenan kimseyi kıskanmaz o kendisine aşık bir adam çünkü.

16.04.2013 09:50:38

Misafir(deniz) Yeter artık Berenin bu sahnelerinin konuşulduğu.Her oyuncu çekiyor bu tür Sahnleeri.Özgü Namal,Tuba Büyüküstün.İkiside dizilerinde şap şup partnerlerini öpüyorlar.Rol arkadaşıyla yatağa girdi demek kadar yanlış bişey olamaz.Neden Beren hep bu sahneler ile gündeme geliyor?Özgü namalın iç çamaşırı ile koştuğu sahne Fatmagülün tecavüz sahnesi kadar olay olmamıştı!!O durum üzerinde bir çok şey yazıldı,hatta ne acıı ki Fatmagül alay konusu bile oldu.Ama özgü namal ormanda koşabilir o normal,ama beren koşsa ortalık yıkılır.Kadının imajını çizmeye çalıştığınız yeter.Özel hayatında saygılı,akıllı bir kadın Beren.Önüne ne senaryo geliyorsa oynamak zorunda!!Şayet oynamam derse o zamanda 'Oyunculuk yapmak istemiyor,zoraki yapıyor'' denir.Bu lafları duymak istemiyor.Bizim senaristleirmizin sırf süreyi uzatmak amacıyla yaptığı sahneler gerçekten çok sıkmaya başlasada,katlanıyoruz.Çünkü Beren gerçekten iyi bir oyuncu.Ne tür sahnelerde oynarsa oynasın önüne gelen senaryoyu oynamak zorunda.Aynı şey diğer oyuncular içinde geçerli.Ama bu sahneleri çeken beren olunca dediğim gibi hemen patlama oluyor.Neden çünkü o hep zirvede.

16.04.2013 11:29:18

Misafir(selin) Mert Fırat da ne çok beyanat veriyor kardeşim bu sahneler, bu dizi hakkında. Geçen yıl fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Engin Akyürek'le de öpüşme sahneleri oluyordu Beren Saat'in ama Engin tek kelime bile konuşmuyordu. Tabi İntikam'ın reklama ihtiyacı var. Reklamın da iyisi ,kötüsü olmaz. Bu arada Kenan Doğulu'nun kıskandığı haberlerine de hiç inanmıyorum. O zaman oynamasına izin vermeseydi sevgilisinin. Sonuçta bu yeni bir iş. Nasıl olacağını az çok biliyorlardı.

16.04.2013 15:13:48

Misafir(deniz) Selin adlı yorumcu intikamın neden reklama ihtiyacı olsun?Dizi bazı saçma diziler gibi 18.sıralar gerilemiyor.Hep 2.3. bu da dizi için çok iyi birşey.Mert kendisine sorulan soruya cevap vermiş bundan doğal ne var?İsteyen istediğini söyler.size ne?Kenan Bereni,Berende kenanı seviyor.Onlar mutlu.Siz niye kasıyorsunuz kendinizi burada anlamıyorum.Beren reklama ihtiyacı olan bir oyuncu değil.Enginin konuşmaması kendi yapısından olan birşey.Reklam olsun veya olmasın diye değil.Doğal bir adam.Asla böyle bir amacı gütmez.

18.04.2013 10:31:02

Misafir(SİBEL) Ayyy kenan haberlerini görmekten gına geldi artık . Berenle sevgili olmadan önce bukadar gündemde değildi. Her gün hergünnn off baydı .

18.04.2013 17:14:31
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz