1 DAKİKADA 64 BİN TL KAZANDI!

Kanal D’nin sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı ve her saniyesi heyecan dolu olan yeni yarışma programı “Kazanmak İçin 1 Dakika”nın Perşembe akşamı ekrana gelen 2. bölümün yarışmacılarından, 20 yaşında ve öğrenci olan Ebru Cihic, tam 64 bin TL ödül kazandı.

Magazin

1 DAKİKADA 64 BİN TL KAZANDI! İlk etapta, “Sinüs Kosinüs” adlı oyunu oynayan Ebru Cihic, bu etabı başarıyla tamamlayarak 1000 TL kazandı. Ardından diğer etapları da başarıyla tamamlayan 20 yaşındaki Ebru Cihic, 16 bin TL ödüle kadar ulaştı. Kazanacağı parayla bir otomobil almak istediğini söyleyen Ebru Cihic, barajı geçmenin mutluluğuyla sunucu Ertem Şener ile birlikte renkli görüntüler sergiledi. Bu etaplardan sonra önce 32 TL’lik oyunu geçen, ardından da 64 bin TL için oyuna devam eden yarışmacı, oyunu kazandıktan sonra 64 bin TL’nin de sahibi oldu. Genç yarışmacı, alacağı araba için 64 bin liranın yeterli olduğunu söyleyerek, baraj oyunu olan ve 128 bin lira ödülü bulunan etapta yarışmayarak, 64 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: