1 Günde 1 Milyon Sipariş!

IPhone 5C’nin ön siparişler için belirlediği 14 Eylül günü bir rekor günü oldu.

Yaşam

1 Günde 1 Milyon Sipariş! Akıllı telefon dünyasının en başarılı ve renkli modellerinden biri olan iPhone 5C, görselleri ve videolarının hemen ardından kullanıcılarının beğenisini kazanmaya başlamıştı. Apple aldığı bu riskli karardan oldukça tatmin edici bir sonuç elde edeceği ön sipariş rakamlarından belli oldu.

IPhone 5C’nin ön siparişler için belirlediği 14 Eylül günü bir rekor günü oldu. Yalnızca 24 saatlik bir süre içerisinde ön sipariş rakamlarının 1 milyon adedin üstüne çıktığını paylaşan Apple, hedeflerine ulaştıklarından söz etti.

2 milyon ön sipariş rakamına ulaşan iPhone 5’e rakip olamayacağının açıklamasında bulunan Apple, ekran boyutu, inceltilmiş kasa ve işlemci hızı konusunda yükseltmelerin yapıldığı gerekçesiyle iPhone 5’in büyük bir talep gördüğünü vurguladı.

Apple’ın yeni nesil amiral gemisi iPhone 5S ile arasında bulunan 100 Dolarlık fiyat farkına karşın rekor bir ön satış rakamına ulaşan iPhone 5C, akıllı telefon severlerin oldukça ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Apple’ın satış yetkilileri, bu rekor rakamların oldukça heyecan verici olduğunu düşünüyor.

Milliyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: