1 MİLYON DOLARLIK 'SUS PAYI' ÖDEDİ

Eşini aldatan golfçü Woods'un aşk kaçamağı yaptığı striptizciye konuşmaması için rüşvet verdiği öğrenildi.

Magazin

1 MİLYON DOLARLIK 'SUS PAYI' ÖDEDİ Serveti 1 milyar doları aşan dünyanın en çok kazanan sporcusu Tiger Woods'un geçen hafta eşiyle evinde yaptığı tartışma sonrası arabasıyla ağaca toslamasının ardından 'Kavganın sebebi çapkınlık' dedikoduları çıkmıştı. 'Aileme ihanet ettim.' diyerek eşi Elin Nordegren'i aldattığını kabul eden Woods'un başı şimdi büyük dertte. Nedeni Woods'la aşk kaçamağı yaşadığı söylenen ve New York'ta bir kulüpte çalışan Rachel Uchitel'e sus payı verdiği ile ilgili iddia. New York Post gazetesiWoods'un aşk kaçamağına ilişkileriyle ilgili konuşmaması için 1 milyon dolar verdiğini yazdı. Uchitel'in düzenleyeceği basın toplantısını son anda ertelemesi de para pazarlığına bağlanıyor.

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ

Öte yandan Woods'un başındaki bir diğer dert ise eşinin açacağı bir boşanma davasında evlilik öncesi yaptığı sözleşme gereği 300 milyon dolar tazminat ödeyecek olması. Bu rakamın basketbolcu Michael Jordan'ın boşanırken eşine ödediği 150 milyon dolarlık rekor tazminatı da gölge de bırakacağı söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: