1 TL'lik dava!

Hadise tarafından Serhat Akın'a şarkıcı kadınlar örnek olmak için 1 TL'lik maddi ve manevi dava açtı.

Magazin

1 TL'lik dava! Geçtiğimiz günlerde Serhat Akın canlı oyun platformu olan Twicht'de Haside hakkında "Olur Hadise'yi tanıyorum eskiden. Google'a girerseniz Hadise'yle bir röportajımız vardı o zaman. Ben Anderlecht'te oynuyordum o zaman. Evli falan değildim, gençtim. Ben yeni popüler oluyordum o dönem, Hadise'de yeni yeni duyuluyordu. Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi" cümlelerini kullanmıştı. Şarkıcıdan ise cevap gecikmemişti. Şarkıcı karşılık olarak sosyal medya hesabı Instagramdan "Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın" notuyla şunları söylemişti: ''Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım!" paylaşımda bulunmuştu.

Serhat Akın kısa bir süre önce sosyal medya hesabından kullandığı kelimeler için özür dilemişti. Akın yine rahat durmamış ve sosyal medya hesabından Hadise ile olan fotoğrafını paylaşarak takipçilerine "Haksız mıyım?" diye sormuştu. Şarkıcı bu sefer hukuki yola başvurdu.

Serhat Akın rahat durmadı!

Serhat Akın rahat durmadı!Akın Hadise'den özür diledi!

Akın Hadise'den özür diledi!Hadise, Serhat Akın'a çok fena patladı!

Hadise, Serhat Akın'a çok fena patladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: