10 BİN $'LIK YÜZÜĞÜ GERİ İSTEDİ

Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk'ün aşkı bitti ama sansasyonlar son bulmadı! Bu kez de, Sağtürk'ün setteki arkadaşlarının yanında Korel'i arayarak, hediye ettiği 'tektaş'ı geri istediği iddia ediliyor!..

Magazin

10 BİN $'LIK YÜZÜĞÜ GERİ İSTEDİ Dizi setindeyken aradı...

Herkesin 'Evlenecekler' diye düşündüğü dönemde ayrılan Bergüzar Korel-Tan Sağtürk cephesinde sular durulmuyor! Çiftin yakın çevresinden edinilen bilgiye göre; Sağtürk, rol arkadaşı Halit Ergenç'le yeni aşka yelken açan Korel'den, hediye ettiği 10 bin dolarlık tektaş yüzüğü geri istedi. Sağtürk'ün isteğine, 'Bez Bebek' dizisindeki arkadaşları da tanıklık etti.

Bir daha görüşmeyelim...

Çünkü Tan Sağtürk, eski sevgilisini setteyken aradı ve herkesin içinde 'Aldığım yüzüğü geri ver' dedi. Sağtürk'ün agresif tavırları arkadaşlarını şaşkına çevirdi. Bergüzar Korel'in bu talep karşısında büyük şok yaşadığı ve 'Yüzüğü hemen göndereceğim. Bir daha da görüşmek istemiyorum' dediği öne sürüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: