10 parmağında 10 marifet!

Sunuculuktaki başarısı tartışılmayan Öykü Serter, DJ 'lik performansıyla da alkış topladı. Fuego'da kabine geçen güzel sunucu çaldığı şarkılarla konuklara müthiş bir eğlence yaşattı. Öykü Serter'i izleyenler "10 parmağında 10 marifet!"yorumunda bulundu.

Magazin

10 parmağında 10 marifet! 90'lardan beri hayatımızda olan Öykü Serter'in televizyondaki başarısı artık herkesçe kabul görmüş durumda. "En İyi Sunucu" olduğu tescillenen güzel, şu sıralar DJ'likte de ne kadar iddiaları olduğunu gözler önüne seriyor. Haftanın belli günleri Fuego'da performans sergileyen Öykü Serter çaldığı şarkılarla konuklara unutamayacakları bir gecce yaşatıyor, eğlence adeta tavan yapıyor.

DÜN GECCEDE SAHNEDEYDİ!

Öykü Serter dün geccede Fuego'da DJ Kabinine geçti ve çaldığı şarkılarla müthiş bir performansa imza attı. Güzel yıldız sunuculuk dışında DJ kabininde de ne kadar iddiaları olduğunu gözler önüne serdi. Öykü Serter'in performansını izleyenler "10 parmağında 10 marifet" yorumlarında bulundu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: