1000 KİŞİ TARKAN İÇİN GELDİ

Geçtiğimiz hafta konser vermek için Londra'ya giden ve havaalanında yaşadığı vize sorunu nedeniyle zor anlar geçiren Tarkan, bu sorunu yaşamasına yol açan organizasyon şirketine olan hırsını, konser sonrasında onuruna verilen partiye katılmayarak çıkardı.

Magazin

1000 KİŞİ TARKAN İÇİN GELDİ Ünlü şarkıcıyı yakından görmek için partinin verildiği gecce kulübüne akın eden yaklaşık 950 Tarkan hayranı, onu karşılarında göremeyince büyük hayal kırıklığına uğradı. Mekanı dolduranlar, Tarkan yerine İstanbul'dan özel olarak Londra'ya getirilen Misket grubu'nun şarkılarıyla eğlendi. Gecenin ilk anonsunu yapan KKTC eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın eski danışmanı İpek Erim konukları, 'Tarkan küçük bir aksilik yüzünden buraya gelemedi. Size Tarkan yerine Misket verelim' diyerek selamladı. Bu haber karşısında önce şoka giren kalabalık, ardından Ozan Şamiloğlu ve Cenk Sarkuş'tan oluşan Misket grubunun parçalarıyla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: