12 MİLYON DOLARA İBO'DAN SATILIK OTEL

Emlak sitelerinde en çok rağbet gören ilanlar arasında.

Magazin

12 MİLYON DOLARA İBO'DAN SATILIK OTEL İbrahim Tatlıses, 3 yıl önce Kuşadası’nda yaptırdığı oteli 12milyon dolara satışa çıkardı. Mobilyalarını zamanında teslimetmediği gerekçesiyle, Doğtaş Mobilya’ya parasını ödemeyen, bu yüzden de başı hacizlerle derde giren Tatlıses, oteline 12 milyon dolar değer biçti. Tatlıses’in otelinin ilanları, son dönemde internetteki emlak sitelerinin de en çok rağbet gören ilanları arasında.

‘TAKAS YAPILMAZ’
Tatlıses’in Kuşadası Turgut Özal Bulvarı’nda yer alan otelinin ilanında “Takas yapılmaz” notu yer alıyor. Bunun sebebi sanatçının bu otelden gelecek parayla İstanbul Seyrantepe’ye yeni bir otel yaptıracak olması. 7 bin 330 metrekare alana kurulu olan 315 yatak sayılı 4 yıldızlı otel için “12 ay yüzde 100 dolu” notu da düşülmüş.

HACZİ KALDIRDI

Tatlıses, işlerin geç teslimedildiğini ve konunun mahkemeye intikal ettiğini ileri
sürerek Doğtaş Mobilya’nın 5 çekini ödememiş Doğtaş da, 3milyon TL alacağı
olduğunu ileri sürerek bu alacak karşısında Tatlıses Oteli’ne 28 Aralık tarihinde haciz koydurmuştu. Tatlıses borca konu olan çekleri ödeyince haciz işlemi ortadan kalktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: