12 MİLYON DOLARLIK MEGA GENELEV!

Sydney ilginç bir yatırıma imza atıyor, en büyüğünü yapmak için harekete geçti..

Magazin

12 MİLYON DOLARLIK MEGA GENELEV! Avustralya'nın Sidney kentinde bulunan bir genelev 12 milyon dolar harcanarak ülkenin en büyük genelevine dönüştürülecek. Kendisini "Sidney'nin en iyi genelevi" olarak tanıtan ve 24 saat açık olan Stiletto'da çalışan kadınların saati 370 dolar.

Dünyanın en büyük genelevi Almanya'nı başkenti Berlin'de bulunuyor. 2005'te açılan genelevin sahibi ise Kenan Şimşek isimli Türk. 32 odası olan genelevde, havuz, sinema, sauna, hamam ve bar bulunuyor.

Yatırım sonucunda genelevin odalarında birkaç tane yatak ve bilardo masası bulunurken, grup rezervasyonlarının kabul edileceği ayrı bir bina da inşa edilecek. Sidney'de bulunan "Stiletto" genelevindeki oda miktarını iki katına çıkaracak plan, genelevin hali hazırda oldukça büyük olması gerekçesiyle geçen sene belediye meclisi tarafından reddedilmişti.
Genelev sahipleri kararı arsa ve çevre mahkemesinde dava etmişti. Yargıç Susan O'Neill dün açıkladığı kararında 12 milyon Avustralya doları değerindeki genişletme projesine yeşil ışık yaktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: