12 ULUSAL KANAL ORTAK YAYIN YAPACAK!

Van depremi Türkiye televizyon tarihinde ender görülen bir işbirliğine vesile oldu. Bugün, 12 ulusal kanal depremzedelere yardım için ortak yayın yapacak.

Magazin

12 ULUSAL KANAL ORTAK YAYIN YAPACAK! Van’a yardım kampanyası çığ gibi büyüyor 12 kanaldan“Van İçin Tek Yürek” ortak yayını

Kanal D, ATV, Star, Fox, NTV, Kanaltürk, CNN Türk, TNT, A Haber ve Beyaz TV televizyonları “Van İçin Tek Yürek” adlı ortak yardım kampanyası yayınını bu akşam canlı olarak ekrana getirecek.

Program, bu akşam saat 22.30’da başlayacak ve bu kanallardan canlı olarak ekrana gelecek. Toplanacak yardımlar, Başbakanlık’ın açtığı “Van Depremi İnsani Yardım” hesaplarına bağışlanacak.

0800 219 20 21 no’lu ücretsiz bağış hattı da bu akşam saat 19.00’dan itibaren aktif hale gelecek ve yardımseverler, ücretsiz olarak arayabilecekleri bu hattan diledikleri miktarda bağışta bulunabilecekler.

Program saat 22.30’da başlayacak ve Kanal D, ATV, FOX, Star Tv, NTV, Kanaltürk, CNN Türk, Beyaz TV, TNT ve A Haber ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Türkiye’nin bütün ekran yüzlerinin de davetli oldukları programda toplanacak yardımlar, Başbakanlık’ın açtığı "Van Depremi İnsani Yardım" hesaplarına bağışlanacak.

Van’a canlı bağlantıların yapılacağı ve deprem bölgesinden çarpıcı VTR’lerin ekrana geleceği programa konuk olacak isimlerin bazıları şöyle;

Beren Saat, Engin Akyürek, Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah, Meral Çetinkaya, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Songül Öden, Özge Özder, Evrim Solmaz, Serhat Tutumluer, Sevil Atasoy, Sinan Çalışkanoğlu, Orçun Kaptan, Zahide Yetiş, Aytuğ Kolankaya, Erdem Yener, Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zeynep Beşerler, Bülent İnal, Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Aydan Şener, Tarık Tarcan, Burcu Kara, Oya Başar, Berna Laçin, Erol Evgin, Acun Ilıcalı, Ertem Şener, Saba Tümer, Kubat, Funda Arar, Hadise, Emel Sayın, Sertab Erener, Tuğba Ünsal, Esra Erol, Müge Anlı, Ebru Cündübeyoğlu, Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Hande Katipoğlu, Kenan Işık, Özge Özpirinçci, Barış Falay, Selen Soyder, Serenay Sarıkaya, Tolgahan Sayışman, Songül Karlı, Cem Kılıç, Zeynep Dörtkardeşler ile Kızılay Başkanı Ahmet Lütfü Akar.

Hesap adı: VAN DEPREMİ İNSANİ YARDIM HESABI
T.C.ZİRAAT BANKASI
Aşağı Ayrancı Şubesi, Ankara
TL Hesabı: TR600001000820555555555031

T.VAKIFLAR BANKASI A.O.
Finansmarket Şubesi, Ankara
TL Hesabı: TR620001500158007299317599

T. HALK BANKASI
Bakanlıklar Şubesi, Ankara
TL Hesabı: TR190001200940800005000015

Yardımseverler ayrıca, 2868’e boş mesaj atarak Kızılay’a 5 TL’lik bağışta da bulunabilirler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: