130 MİLYON YTL VERECEK

Daily Mail gazetesinin haberine göre 65 yaşındaki müzisyen, bu parayı Mills'in boşanmayı kabul etmesi karşılığında ödeyecek

Magazin

130 MİLYON YTL VERECEK Eski Beatles müzik grubunun halen hayatta olan tek üyesi Paul McCartney, boşanmak için karısı Heather Mills'a 55 milyon sterlin ödeyecek. Bu, İngiltere'de şimdiye kadar gerçekleşen en yüksek bedelli boşanma anlaşması oldu.


Daily Mail gazetesinin haberine göre 65 yaşındaki müzisyen, bu parayı Mills'in boşanmayı kabul etmesi karşılığında ödeyecek. Yapılan anlaşmaya göre eski çiftin 4 yaşındaki kızları Beatrice annede kalacak fakat baba da istediği zaman onu görebilecek ve her hafta sonu onu evden alabilecek.


Gazete, boşanma davasının avukatlık ücretlerinin de katılmasıyla McCartney'in servetinin yüzde 7'sine mal olacağını bildirdi. McCartney'in 825 milyon sterlinlik bir servete sahip olduğu sanılıyor.


İki taraf, şiddetli geçimsizlik sebebiyle 2 sene önce ayrı yaşamaya başlamıştı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: