14 ŞUBAT’ TA SEVGİLİSİZ NE YAPACAKSIN?

Her erkekğin 14 Şubat' ta mutlaka sevgilisi ile olacak diye bir kural olamayan arkadaşlar için illa sevgiliniz olacak diye bir kaide yok üzülmeyin sizler için de o günü nasıl rahat ve güzel gerçirmeniz için bir kaç tavsiyemiz olacak.

Magazin

14 ŞUBAT’ TA SEVGİLİSİZ NE YAPACAKSIN? Kendizi bakıma verin

Gidin bir sauna yada bir spa merkezine orada rahatlayın o kadar hafiflermiş ve rahatlamış olacaksınız ki 14 Şubat Sevgililer Günü neymiş diyip gülüp geçeceksiniz.

Parti verin

Sizin gibi sevgilisi olmayan bir tek siz değilsiniz bunu unutmayın türm erkek arkadaşlarınızı çağrırınız ve parti verin. Müzik, mezeler, kahkaha bol sohbet eğlence sizi bekliyor unutmayın yalnız değilsiniz.

Partiye gidin

Parti veremiyorsanız veren bir arkdaşınızı veya o güne özel verilen partilere gidin orada kafanızı dağıtın ve rahatlayın.

Evden çıkmayın

Tamam çıkmayayım da ne yapayım derseniz ne zamandır ertelediğinzi film arşivinizi bir düzenleyin ve o günü film günü olarak ilan ve yeni dvd ler satın alıp lcd nizin veya bilgisayarınızın karşına geçin gün artık sizin.

Evden çıkın

Garip değilmi başlıklar uyuşmuyor. Evden çıkın bir arkadaşınızla o güne mahsus plan yapın gezin dolaşın yeni insanlar tanıyın zaman geçirin.

Diğer Kız Arkadaş

Her arkdaşınızın bir sevgilisi olacak değil ya ona teklif edin bugün oda yalnız sizde çıkın onunla eğlenin ama dozajını iyi ayarlayın veya bilinmez bu çıkma yeni bir sevgiliniz olacağı gün de olabilir.

Doğal olun

Her zaman ne yapıyorsanız onu yapın evinizden çıkın işe gidin rutin olan şeyleri yapın. Tatil günü ise evinizde tatil günlerinde ne yapıyorsanız onu yapın.
Ve şunu kesinlikle unutmayın sadece 1 gün 24 saat bittiğinde sevgililer için de sizin için de hayat normale dönecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: