1,5 AYLIK HAMİLE

Tan Sağtürk, sevgilisi Alona Ataberk ile bugün nikâh masasına oturuyor.

Magazin

1,5 AYLIK HAMİLE Çiftin, ilişkileri henüz yeni olmasına rağmen evlilik kararı almalarının nedeni ise Ataberk’in 1,5 aylık hamile olması.

Basının gündeminden hiç düşmedi

Ünlü balet Tan Sağtürk, iki yıl ilişki yaşadığı ve bu sene evlenmeyi planladığı nişanlısı Bergüzar Korel ile geçtiğimiz eylül ayında yollarını ayırmıştı. Korel ile Sağtürk, biten ilişkileri üzerine yaşadıkları polemiklerle de uzun süre magazin basınının gündemini meşgul etmişti.

Acelenin nedeni belli oldu

Nihayet geçtiğimiz günlerde Tan Sağtürk’ün Rus asıllı Alona Ataberk ile ilişki yaşamaya başladığı ortaya çıktı. Ataberk’in katıldıkları bir davette yüzüğüyle dikkat çekmesinin ardından, Sağtürk evlilik hazırlıkları yaptıklarını, 30 Haziran’da (bugün) da dünya evine gireceklerini açıkladı. Çiftin bu acelesinin nedeni ise sonradan anlaşıldı. Ataberk’in 1,5 aylık hamile olduğu ve çiftin bebek doğmadan önce yuvalarını kurmak istedikleri ortaya çıktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: