15 HAZİRAN'DAKİ AY TUTULMASI SİZİ NASIL ETKİLEYECEK?

15 Haziran'da, Türkiye saatiyle 23:15'de tam Ay tutulması meydana geliyor.

Magazin

15 HAZİRAN'DAKİ AY TUTULMASI SİZİ NASIL ETKİLEYECEK? 15 Haziran'da, Türkiye saatiyle 23:15'de tam Ay tutulması meydana geliyor. Tutulma anına yaklaştıkça duygular yoğunlaşabilir ve önemli kararlar almak doğru olmayabilir.

Tutulma günü, bilinçaltının derinlerinde yatan duygular açığa çıkabilir ve davranışlarınıza yansıyabilir.

Yay burcunun 24 derecesinde meydana gelen bu tutulmadan en çok 13-21 Aralık doğumlu olan Yay burçları ile 12-20 Haziran günleri arasında doğmuş olan İkizler burçları etkilenecekler. Ayrıca yükselen, Ay, Merkür, Venüs ve Mars'ı Yay ve İkizler' de doğmuş olanlar da bu tutulmadan etkilenecek ve duygusal değişimler yaşayacaklar.

Koç

Yüksek öğrenimle bağlantılı konularınızı bitirebilirsiniz. Yargıyla ya da yurt dışıyla ilgili konularda bir tamamlanma yaşayabilirsiniz.

Basın-yayın alanındaki işlerinde büyük bir gelişme sağlayabilirsiniz. Evinizi ilgilendiren önemli bir final yaşayabilirsiniz. Hayata daha iyimser ve maceracı bir gözle bakabilirsiniz.

Boğa

Başkasının parasıyla ilgili konuları sonuçlandırabilirsiniz. Eşle ya da ortakla bağlantılı yargısal olaylar hakkında bir tamamlanma yaşanabilir. Akrabalarınızın burs, kredi, nafaka, miras vs. türü finansal durumları sonuçlanabilir.

İlişkide olduğunuz kişiler, ya mal sahibi olabilir ya da önemli bir kazanç elde edebilir. Gelişmelerin sizin genel durumunuza da şanslı bir katkısı olabilir.

İkizler

Evlilik ya da ortaklık alanındaki işleriniz tamamlanabilir. Eşinizle bağlantılı konular, zor yollardan da olsa sonuçlanabilir. Yargılama alanında bir final yaşanabilir. Partnerinizle birlikte, öğrenimle ilgili konuları tamamlayabilirsiniz.

Yabancı ortağınızla yurt dışındaki işlerinizi bitirebilirsiniz. Basın-yayın alanında ortaklaşa işlerde bir sona gelinebilir.

Yengeç

Yüksek öğrenimle, ya da yargıyla bağlantılı alanlarda, günlük hayatınızda bir değişiklik meydana gelebilir. Grubunuzla ilgili çalışmaları tamamlayabilirsiniz.

Rutin olarak yapmaya alıştığınız işlerde bir sona gelebilirsiniz. Basın-yayınla ilgili işleri, istediğiniz biçimde sonuçlandırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan ayrılabilir ya da çalışma araç-gerecinizi yenileyebilirsiniz.

Aslan

Aşk hayatınızda gelişmeler yaşanabilir. Bir olumlu bir de olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.

Basın-yayın alanında, hobi olarak yaptığınız işleri tamamlayabilirsiniz. Yargı ya da öğrenim konusundaki işlerinizi bitirebilirsiniz.

Başak

Evinizle ya da ailenizle ilgili konularda bir tamamlanma yaşanabilir. Yargılamayla, medyayla ya da yurt dışıyla bağlantılı işlerinizi bitirebilirsiniz. Evle ilgili bir grupla alakalı işleriniz sona erebilir.

Ailenizdekilerin yüksek öğrenimle bağlantılı konularında bir sonuca ulaşılabilir. Bakıma, büyütmeye ya da güvenliğe dair bir gelişme sağlayabilirsiniz.

Terazi

Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın çevrenizle ilgili bir tamamlanma yaşanabilir. Yabancılarla ya da basın-yayınla bağlantılı konuları bitirmeye çalışabilirsiniz. Yolculuklar ya da iletişimle ilgili olarak bir final gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerinizi yakından ilgilendiren bir görüşme ya da anlaşma gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep

Basın-yayın, medya veya yüksek öğrenim alanında devam etmekte olan olaylarınız sonuçlanabilir. Kazancınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Eşinizle ya da ortağınızla ilgili konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Hukuksal alanda kazançlı duruma gelebilirsiniz. Yabancılardan yardım görebilirsiniz. İlişkilerinizde uyumu ve dengeyi sağlamayı başarabilirsiniz.

Yay

Başkasının eşiyle ya da ortağıyla bağlantılı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi, miras, nafaka, sigorta vs. türü gelirlerinizle bağlantılı bir anlaşma imzalayabilirsiniz.

Evinizle ya da ailenizle ilgili konulara yoğunlaşabilir ve çeşitli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken azmi kendinizde bulabilir ve sonunda başarılı olabilirsiniz.

Oğlak

Yargılamayla ya da yüksek öğrenimle bağlantılı mağdur olduğunuz konularda bir sonuçlanma gerçekleşebilir. Bağımlı kaldığınız bir kişiyle ya da bir durumla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sağlık kuruluşlarıyla ilgili işlerinizde bir tamamlanma yaşanabilir. Sevdikleriniz nedeniyle mahrum kaldığınız bir konuyu çözümleyebilir, bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kova

Grubunuzla birlikte yaptığınız bir çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Öğreniminizle ilgili, günlük hayatınızı etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ailevi durumları nedeniyle, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Bakım, güvenlik ya da büyütmeyle ilgili işlerinizi tamamlamaya gayret edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte, evle ilgili bir konuyu sonuca bağlayabilirsiniz. Sağlık alanında bir gelişme yaşanabilir.

Balık

Mesleki anlamda çalışmalarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Yargılamayla, yurt dışıyla veya yüksek öğrenimle bağlantılı hedeflerinizde bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Otorite konumunda olanlardan bazı haberler alarak işlerinizi bitirebilirsiniz.

Mesleki anlamda sona eren konularla bağlantılı olarak baskı altına girebilirsiniz. Büyük bir azim ve irade göstererek hedeflerinize ulaşmayı başarabilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: