15 YAŞ BİRDEN GENÇLEŞECEK!

Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Türk Sineması'nın sultanı Türkan Şoray'ın eylül ayında hayranlarının karşısına çok farklı bir şekilde çıkacak!

Magazin

15 YAŞ BİRDEN GENÇLEŞECEK! Eve kapanan ve bir senaryo üzerinde çalışan Şoray, son yıllarda aldığı fazla kilolardan kurtulmak için Osman Müftüoğlu'nun kapısını çalmış. Müftüoğlu, gözetiminde rejime başlayan ve şimdiye kadar dört kilo veren Şoray'ın hedefi, eylül ayına kadar tam 25 kilo zayıflamakmış.

Şoray'ın zayıflamaya karar vermesinin nedeni ise, eylül ayında yönetmenliğini Gül Oğuz'un yapacağı ve Bodrum'da çekilecek bir dizide hayranlarının karşısına daha genç ve daha güzel çıkmak istemesiymiş.

Bir süre önce atv'nin reyting rekorları kıran dizisi Sıla'da, Cansu Dere'nin canlandırdığı Sıla rolünü yeni sezonda Türkan Şoray'ın canlandıracağına dair rivayetler ortaya atılmıştı. Türkan Sultan cidden Sıla'da mı rol alacak, yoksa daha farklı bir proje için mi kamera karşısına geçecek bilinmez ama o kadar kiloyu verebilirse en az 15 yaş gençleşmiş olarak karşımıza çıkacağı kesin!
Bülent Cankurt
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: