1.50 BOYUNUZA BAKMADAN SAKIN BANA ASILMAYIN!

Bu yılın Türkiye İkinci Güzeli Senem Kuyucuoğlu, playboyların kendisine hiç rahat vermediğini söyledi: 1.50 boylarına bakmadan bana asılmasınlar! Ben uzun boylu erkek severim

Magazin

1.50 BOYUNUZA BAKMADAN SAKIN BANA ASILMAYIN! 'Best Model of Turkey'de birinci olduktan sonra 'Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması'nda ikinci seçilen Senem Kuyucuoğlu, şimdi de 23 Ağustos'ta Bahama'da gerçekleşecek 'Miss Universe- Kainat Güzellik Yarışması'na hazırlanıyor. Yarışma için çok stresli olduğunu söyleyen Kuyucuoğlu, "Herkes bana çok güveniyor. İnsanların güvenini boşa çıkarmak istemiyorum" diyor. İşte ünlü güzelin anlattıkları...


15 yaşında mankenlik yapmaya başlamışsınız. Bu, sizi korkutmadı mı?
Aslında küçük yaşta mankenlik avantajdı. O yaşta bu işe başlamasaydım, şu anda bu noktaya gelemezdim. Bende biraz Amazon kadınlığı var, adrenalini seviyorum. Mankenlik yapmak için İzmir'den İstanbul'a geldiğim zaman çok yıprandım. 16 yaşında yalnız yaşamaya başladım. İstanbul bana çok şey kattı ama kattığı kadar da götürdü.

HİÇ MODEL ARKADAŞIM YOK!
Neler götürdü peki?
İnsanlara çok güvenen bir insandım. Ama artık kimseye güvenmiyorum. Hiç model arkadaşım yok mesela. Zaten artık kimse kimseye güvenmiyor. Herkes birbirinin kuyusunu kazıyormuş gibi geliyor. Eğer karşılarındaki insanı daha güzel görüyorlarsa, katıldıkları işlere istememeye başlıyorlar. Gerçi bana bu tarz şeyler yapmadılar ama bazen dalga geçiyorlardı. Yeni geleni eziyorlar. "Senem şunu getirir misin?" deyip, ben gittiğimde arkamdan konuşuyorlardı. Ben de onları takmıyor gibi görünüyordum.

Mankenliğe yeni başlayanlara, deneyimli meslektaşları şans tanımıyor mu?
Destek olanlar var. Şenay Akay, Atilla Saral ve Tuğba Özay bana çok destek oldu. Şenay Akay evini açtı. Bana her şeyi anlattı. Hayata küstüğüm zaman bana destek oldu.

Neden hayata küsmüştünüz ki?
Bazı şeyleri çok fazla içimde yaşıyorum. O yüzden kendi içimde problemlerim oluyor, sonra bunlar patlıyor.

Sonra Şenay Akay ile aranız bozuldu ama değil mi?
Ortak bir tanıdığımız Şenay Abla'ya benim onun arkasından konuştuğumu söylüyormuş. O insanın adını vermek istemiyorum. Ama yarışmadan geldikten sonra intikamım acı olacak. Bu kişi yüzünden yedi ay boyunca Şenay Abla'yla konuşmadık. Barışmamız da yarışmadan sonra oldu. Aramızda büyük bir bağ olduğu için Miss Turkey'de derece alınca beni arayıp kutladı. Hâlâ sorunu tam aşamadık ama en azından şu anda konuşuyoruz. Onu herkese karşı korurum.

ALDATMA KONUSUNDA TAKINTILIYIM
Yarışmada derece alıp tanınır olduktan sonra telefonla rahatsız edenler oldu mu?
Playboy diye geçinenler bana ulaşmaya çalışıyorlar. Telefonlarımı bulup arayanlar, mesaj atanlar oldu. Mesajın sonuna da büyük harflerle adlarını yazıyorlar. 1.50 boylarına bakmadan bana asılmasınlar! Ben uzun boylu erkek severim.

Hayatınızda biri var mı?
Şu anda yok. Ama aşık olmak istiyorum. Tassavufi yaşıyorum. Hayata aşığım. O yüzden de en küçük şeyde umutsuzluğa kapılıyorum. Herkese aşkla bağlanıyorum. Sevgilim olsa ona da öyle bağlanırım. Aslında sevgilim olmasını istiyorum. Yaz aylarında birlikte eğleniriz diye düşündüm. Ama şimdi, birçoğu bana yaklaşmaya cesaret edemiyor. Bazıları da çok laubali yaklaşıyor. Bir sürü aday adayım var. Çok fazla evlenme teklifi alıyorum.

Ünlendikten sonra ilişkilere güveniniz azaldı mı?
Benim zaten erkeklere güvenim yoktu. Erkekler bana göre yalancı ve bunu profesyonel yapıyorlar. Erkeklerin doğasında aldatmak var. Ne kendim aldatırım, ne de aldatılmak isterim. Bu konuda çok takıntılıyım.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: