16 senelik tecrübe birikimi: "Sardunya Yalı Karaköy"

16 senelik bir tecrübenin birikimi ve değişmeyen lezzetiyle Sardunya Yalı Karaköy, misafirlerini dört dörtlük ağırlamaya devam ediyor.

Diğer Haberler

16 senelik tecrübe birikimi: "Sardunya Yalı Karaköy" Muhteşem boğaz manzarasına hakim konumu, değişmez kalitesi ve eşsiz lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Sardunya, Topkapı Sarayı ve Kız Kulesi'ne karşı, Türk Mutfağı'nın vazgeçilmez mezelerini ve tatlılarını yenilikçi tariflerle hazırlıyor.


Yoğurtlu cevizli kabak, kapya biberinin içine doldurulmuş közde patlıcan salatası, fırında sütlaç, menünün vazgeçilmezlerinden.


Deniz ürünlerinde net çeşitlerine, misafirlerine farklı pişirme teknikleriyle hazırlanmış lezzetleri laboratuar titizliğinde sunuyor.Mevsimine göre mönüye giren balık çeşitleri, dinlendirilmiş et seçenekleri, sous_vide yöntemiyle pişirilen fırında kuzu, şaşırtıcı sos tatları ve eşsiz İstanbul manzarasıyla akıllardan çıkmayacak bir deneyimi sunuyor.SARDUNYA ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...


Muhteşem boğaz manzarası, güler yüzlü servis elemanları, birbirinden lezzetli yemekler ve nefis tatlılar ve geniş kapalı ve açık alanı ile ferah bir ortam Sardunya Yalı Karaköy'de sizleri bekliyor...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: