18. Rendezvous Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde ünlüler geçidi

Yılın son film festivallerinden 18. Rendezvous Uluslararası İstanbul Film Festivali’nin ‘2015 Onur Ödülü’ne Cüneyt Arkın ve Vahide Perçin layık görüldü.

Magazin

18. Rendezvous Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde ünlüler geçidi Cüneyt Arkın’ın ödülünü küçük oğlu Kaan Arkın aldı. Babasının dişlerinden rahatsız olduğunu, selam yolladığını söyledi. Muhteşem Yüzyıl dizisinin son bölümlerinde ‘Hürrem Sultan’ı canlandıran Vahide Perçin, ödülünü rol arkadaşı Meltem Cumbul’un elinden alırken oldukça duygulu anlar yaşadı. Perçin, “Beni bu onur ödülüne layık gören herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


Mehmet Aslantuğ ise gazetecilerle sohbet ederken “Hayat bana çok cömert davrandı. İyi bir eş ve muhteşem bir çocuk verdi. Daha ne isteyim ki? Kariyerimin de zirvesindeyim” dedi.


Sarp Levendoğlu ve oyuncu eşi Birce Akalay, ‘Deliormanlı’ filminde birlikte rol almaları hakkında “Bizim gibi oyuncu çift çok. Fakat hiçbiri, birbirlerini bizim birbirimizi gördüğümüz kadar iyi görmüyorlardır. Biz çok şanslıyız” açıklamasını yaptılar.


Gecceye katılanlar arasında yer alan Hatice Aslan’ın dantelli ve derin sırt dekolteli kıyafeti dikkat çekti.


İşte gecceden kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: