18 yaşının altında olan bir kızın barda ne işi var?

Yaz'ın Öyküsü dizisindeki hata gözlerden kaçmadı.

Magazin

18 yaşının altında olan bir kızın barda ne işi var? Kanal D'de yayınlanan Yaz'ın Öyküsü dizisi çok iyi bir başlangıç yaptı. Dizi yayınlanan 2. bölümüyle de reytinglerde zirvede yer aldı. Dizide gençlere örnek olması açısından bir çok şeye dikkat edildiğini söyleyebilirim. Örneğin ne olursa olsun arabaya biner binmez önce emniyet kemerini takılıyor.

Ama dün çok önemli bir ayrıntıyı da gözden kaçırdılar. Yaz 18 yaşına girmemiş bir kız. Bu dizide üstüne basıla basıla anlatılıyor. Çünkü 18 yaşına girdiği gün kaldığı yetiştirme yurdundan atılacak. Hatta yetiştirme yurdundan atılınca 5 parasız ne yapacağım düşüncesiyle hırsızlık yapıp yurt dışına kaçmaya çalıştı ama beceremedi. Daha sonra babası olduğunu öğrendiği Mert, Yaz'ı arkadaşlarıyla birlikte kendi çaldığı mekana dinlemeye davet etti. Yaz da yanına yurttan en iyi kız arkadaşını alarak bara gitti. Şimdi diyebilirsiniz "illa barda mı çalması lazım. 18 yaşından küçüklerin de girebildiği normal bir mekan olamaz mı?" Hayır olamaz. Çünkü sanırım mekanın tanıtımını yapmak için içeri girecekleri sırada barın tabelası ekranlara getirildi. Yani 18 yaşının altında olan iki kızı dizide elini kolunu sallayarak bara girdi.

HABER: ONUR AKTAŞ
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: