1975'ten beri bitmeyen dostluk!

Şener Şen, Beyoğlu’ndaki evinde önceki akşam ünlüleri ağırladı. Kadroda, Şevket Altuğ, Yavuz Turgul, Jeffi Medina ve Emel Sayın’ın yanı sıra Cem Yılmaz’la Ozan Güven de vardı.

Magazin

1975'ten beri bitmeyen dostluk! Yılmaz ve Güven, telefonda tarif almasına rağmen Şen’in yeni taşındığı evi zor buldu. Beş saat sonra evden ayrılan Yılmaz, gazetecileri görünce, “Siz hâlâ burada mısınız, madem iş buraya kadar geldi, çıkın yukarı soruları Şener Abi’ye sorun. O size nasıl cevap vereceğini bilir” diyerek kahkaha attı.

Sıra Şener Şen’deydi
Emel Sayın, geccenin ayrıntılarını şöyle anlattı: “Biz, 1975 yılından bu yana toplanıyoruz. Geleneksel yemeğimizi iki haftada bir yapıyoruz. Şener Şen’in sırasıydı, bizi evinde ağırladı. Ya dışarıda bir restoranda ya da evde toplanıyoruz. Sohbetler ediyoruz, her şeyden konuşuyoruz. Ekibimize bu hafta iki genç arkadaşımız, Cem Yılmaz ve Ozan Güven de katıldı.”

Zekeriyaköy’de bir kafede takılıp düşen, ayağı ve omzu kırılan Emel Sayın, koltuk değnekleriyle görüntülendi. Ünlü sanatçı, fizik tedaviye devam ediyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Bunlarda ilginizi çekebilir: