1.İncirli Şarap Festivali…

Türkiye’nin Şarap Firmaları El Ele... İncirli Şarap Festivali ‘nde çok özel şaraplar kadehte, canlı müzik ve festival lezzetleri eşliğinde...

Diğer Haberler

1.İncirli Şarap Festivali… En seçkin şarap üreticileri ve 500’e yakın çeşidiyle Türkiye’nin en zengin ve uygun fiyatlı kavını sunan İncirli Şaraphane, Mayıs ayının 24, 25 ve 26 sında, bir ilki gerçekleştirerek İncirli Şarap Festivalini düzenliyor.

Festival Türkiye’nin önde gelen üreticileri olan Arcadia, Barbare, Diren, Doluca, Gali, Kavaklıdere, Kayra, Pamukkale, Paşaeli, Selendi, Sevilen, Suvla, Umurbey, Urla, Urlice, Vinkara ve Yazgan Şarapçılığın katılımıyla gerçekleşecek.

Biletix’ten ve festival girişinde alınacak olan tadım biletleriyle, şarapseverler, sınırlı sayıda üretilen reserve ve vintage çeşitlerin de bulunduğu, yaklaşık 100 farklı şarabı, üretici temsilcileri eşliğinde kadehte özel fiyatlarla deneme imkânı bulacak. Canlı müzik ve özel lezzetler de boğazın en güzel köşesi Kuruçeşme’de şarap severlere eşlik edecek. Cumartesi akşamı festival partisi de İncirli Bahçe’de gerçekleşecek. Festival kapsamında, Pazar günü La Mancha’da gün batımında canlı müzik caz performansının yer aldığı ‘Champagne Jazz Lounge’ düzenlenecek.

Festival süresince şaraphanedeki al-götür şarap alışverişlerinde şarapseverlere, ek %20 özel indirim uygulanacak. Aynı zamanda yine Soul Group bünyesinde ve aynı binada bulunan Girit ve Türk mutfağından 70 çeşit mezenin sunulduğu Kydonia Restaurant ve ikinci katında da Akdeniz mutfağının en güzel örneklerinin sunulduğu La Mancha Restaurant da mantar ücreti alınmadan şaraphane fiyatlarıyla şaraplar içilebilinecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: