2. EİNSTEİN CEM YILMAZ!

Ünlü şovmen Cem Yılmaz, CNN TÜRK'te katıldığı programda kendisini dünyaca ünlü bilimadamına benzetti.

Magazin

2. EİNSTEİN CEM YILMAZ! Ünlü sanatçı Hülya Avşar da, geçtiğimiz günlerde Einstein'a benzeyen bu pozu vermişti.

'G.O.R.A.'nın devamı olarak çekilen 'A.R.O.G.'un hazırlıklarını sürdüren şovmen Cem Yılmaz, çocukluğunu, ailesini, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri, CNN TÜRK'te bugün ekrana gelecek Tahire Demircan'ın hazırlayıp sunduğu 'Işıltılar'da anlattı.

"Piyano hocam tırnaklarımı yediğimi görüp uyardı, ertesi gün derse gitmedim..." diyerek çocukluk anılarını anlatan Yılmaz, orta direk bir ailenin çocuğu olarak başka şeye harcayacağı parayı sinema ve tiyatroya harcadığından bahsetti.

'Her gün aynı tarz giyiniyorum evet. Tarihe bakarsak Einstein da böyleymiş' diyerek kameralara Einstein pozu veren Cem Yılmaz, bir süre önce aynı pozu veren Hülya Avşar'ı anımsattı. Cem Yılmaz, 'A.R.O.G.' filmiyle ilgili olarak da, 'Film bir fantastik komedi. Mel Brooks'un yaptığı 'History of The World' filmleri vardır. 'Tarihi bir de benden dinleyin' alaycılığında yapılacak bu film. Evet, bir karikatür tadı olacak ama tasarımda ve filmin mizahi havasında yeni bir şey olması için gayret ediyoruz' dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: