2. ERBİL VAKASI ALPAY ÖZALAN

Boşanma davası açan ünlü çiftin ‘Mal paylaşımı’ konusunda anlaşamadıkları ortaya çıktı

Magazin

2. ERBİL VAKASI ALPAY ÖZALAN Türk Milli Futbol Takımı’nın eski futbolcusu Alpay Özalan ile eski manken olan eşi Cansel Özzengin’in boşanma davası açtıkları ancak ‘mal paylaşımı’ ve ‘çocukların velayeti’ konusunda anlaşamadıkları ortaya çıktı

Yeni bir 'Erbil' vakası

Siirt Jetpaspor’u alarak gündeme gelen eski milli futbolcu Alpay Özalan iş hayatındaki başarılarının aksine özel hayatında kötü günler geçiriyor. 1997 yılında eski manken Cansel Özzengin (Özalan) ile dünyaevine giren Alpay Özalan, son 1.5 yıldır eşiyle büyük problemler yaşadığı öğrenildi. Aralarındaki sorunları çözemeyen çiftin boşanma kararı aldıkları ortaya çıktı.

İki çocukları bulunan çiftin mal paylaşımında anlaşamadıkları için uzun süredir mahkeme koridorlarını aşındırdığı iddia edildi. Yıllardır futbol piyasasının içinde olan ve iş hayatındaki başarılı yatırımlarıyla hatırı sayılır bir servet edinen Alpay Özalan’ın eşinin istediklerini ’çok fazla’ bulduğu, bu nedenle anlaşmalı boşanmak için hazırlanan sözleşmeyi imzalamadığı öğrenildi. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil de eşi Tuğba Erbil ile mal paylaşımı konusunda benzer bir kriz yaşamış ancak çift sonunda uzlaşmıştı.

‘Karım param için evlenmiş’

Alpay Özalan 1997’de ailesinin tüm karşı gelmelerine rağmen eski manken Cansel Özzengin ile evlenmişti. Ancak evlilikleri bir yılı doldurmadan çatırdamaya başlamış, Özalan, eşi Cansel Özzengin için “Evliliğimizi maddi çıkar müessesesi olarak görüyor” diyerek boşanma davası açmıştı.

Ancak kısa bir süre sonra aralarındaki sorunları halledip evliliklerine devam kararı vermişlerdi. Çiftin 13 yıl süren evliliklerinden kızları Öykü oğulları Alpay dünyaya gelmişti.

PODYUMA VEDA ETMİŞTİ

Bir zamanların en ünlü mankenlerinden olan Cansel Özzengin, Alpay Özalan’la evlendikten sonra podyumlara veda etmişti. Çiftin bir kız, bir erkek çocuğu bulunuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: