2 GÜZELİN SANAL SAVAŞI

Duman’ın solisti Kaan Tangöze yüzünden tescilli güzeller birbirine girdi

Magazin

2 GÜZELİN SANAL SAVAŞI Facebook’taki sayfasında Duman’ın solisti Kaan Tangöze ile birlikte olduğunu ima eden 2007 Miss Turkey 1’incisi Selen Soyder, ünlü rockçının sevgilisi olan 1998 Elite Model Look 2’ncisi Seçkin Piriler’i kızdırdı

Ünlü rock grubu Duman’ın solisti Kaan Tangöze, iki tescilli güzeli birbirine düşürdü. Kendisiyle yapılan röportajlarda ve her fırsatta Tangöze’ye olan hayranlığını dile getiren 2007 Miss Turkey birincisi Selen Soyder, son alarak facebooktaki sayfasında ünlü rockçı ile birlikte olduğunu ima etti. Bu ima üzerine Soyder’in arkadaşları “Tebrik ederiz, Allah ayırmasın” şeklinde yorumlar yazdı. Selen Soyder’in imasından ve yorumlardan haberdar olan Kaan Tangöze’nin sevgilisi 1998 Elite Model Look ikincisi Seçkin Piriler, küplere bindi: “Kaan ile ilişkisi olduğunu iddia ediyorsa hasta o zaman, ortada bir yalan var. İstediği kadar birlikteyim desin, sonuca bak. Kaan benimle. 20 gün sonra gelecek İrlanda’dan, 2 aydır buralarda yok. Söylesem çok sinirlenir. Durup dururken bir insan biriyle ilişkide olduğunu düşünüyorsa tedaviye ihtiyacı vardır.

Bir ara bu kız yine konuştu ’Hayranım, çok seviyorum’ diye. Ben ’Kaan’a tanıyor musun’ dedim, o da ’Yok nereden tanıyayım?’ demişti. Yanyana bir görüntüleri yok. Yüzüme söylesin, öyle bir şey varsa bana ispatlasın. Sevgilim onu tanımıyor bile ama bu kız Kaan’ın peşinde. Ben bu kızın icabına bakacağım.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: