20 BİN DOLARLIK POZLAR VERDİ

Lerzan Mutlu, bikinili görüntüleri için reklam diyenlere inat 20 bin $'a çok özel pozlar verdi.

Magazin

20 BİN DOLARLIK POZLAR VERDİ Şarkıcı Lerzan Mutlu, Bodrum'daki bikinili görüntüleri reklam için verdiğini söyleyenlere ateş püskürdü. 20 bin dolara Zeynel Abidin Ağgül'e pardösülü pozlar veren Mutlu; "Bakalım bu fotoğraflara ne diyecekler?" dedi.
'Zirve' adlı yeni albümünü piyasaya çıkaran ve ikinci klibinin de çekimlerini tamamlayan şarkıcı Lerzan Mutlu, dinlenmek için gittiği Bodrum'da, geçen yıl olduğu gibi yine poposunun fotoğraflanmasını "Reklam yapıyor" diye eleştirenlere ateş püskürdü.

PARDÖSÜ GİYDİ

"Geçen yıl da tatilde güneşlenirken buna benzer bir görüntü çekilmişti. Ben fiziğine güvenen biriyim. Çekilen fotoğraflarda rahatsız edici bir şey yok. Ancak eleştiriler çok ucuz. Reklam yaptığımın, her yıl buna benzer fotoğraflar çektirdiğimin söylenmesine çok kızdım. Ben bu fotoğrafları çektirmek için çaba harcamıyorum."

ÖZEL PRODÜKSİYON

Mutlu eleştirileri protesto etmek için de özel pozlar verdi. Albüm fotoğraflarının çekimi için Madonna'nın fotoğrafçısı Steven Klein'la çalışan Mutlu bu kez ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün objektifinin karşısına geçti. Hiç planlamadığı halde kesenin ağzını açarak 20 bin dolarlık bir fotoğraf çalışması yaptığını belirten Mutlu, bu kez mayonun üzerine pardösü giydi. Şarkıcı kızgınlığını da "Bakalım bu fotoğraflar için ne diyecekler?" sözleriyle dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: