200 ADET GÖZLÜK ALDI

Bir gözlük firmasının tanıtımını yapan Ece Gürsel 200 adet gözlük aldı.

Magazin

200 ADET GÖZLÜK ALDI Güneş gözlüklerini çok seven Ece Gürsel abarttı. 2009 gözlüklerinin tanıtımını yapan ünlü manken kendisine 100 kadın, 100 de erkek gözlüğü satın alarak şaşırttı.

Ünlü mankenler Şenay Akay, Ece Gürsel, Özgü Ulusoy ve Ebru Güzel Antalya'da 2009'un gözlüklerini tanıttı. Ece Gürsel, gözlük çılgınlığına bir yenisini daha ekledi.

Her gözlükten 1'er adet isteyerek 100 kadın ve 100 erkek toplam 200 adet satın alan güzel manken 'Gözlük takarak direk gözüme bakan nazarlı gözlerden kaçtığımı hissediyorum. Bu yüzden güneş gözlüksüz yapamıyorum' dedi. Firma yetkilileri Ece Gürsel'in erkek gözlüğü taktığını öğrenince şaşırdı ve erkek katalog çekimlerinde ünlü mankene yer verebileceğini belirtti.

Çok geniş bir gözlük koleksiyonu olduğu bilinen Ece Gürsel, 'Erkek gözlükleri bana çok yakışıyor, kimse bilmez ama ben bazı günlerde erkek gözlüğü takıyorum ve kendimi farklı hissediyorum' dedi. Podyumda kız çocuğuyla tanıtım yaparken gözleri dolan Ebru Güzel ise 'Sadece podyumdayken çocukların elinden tutup yürümeyi değil, kendi evladımın da elinden tutup dolaşmayı istiyorum bunun özlemini yaşıyorum' dedi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: