200 milyon TL'lik rekor boşanma tazminatı!

Cemiyet yaşamının gözde kadınlarından Feryal Gülman, kendisinden 20 yaş büyük olan eşi Gülman Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Gülman'ı boşanmak üzere mahkemeye verdi.

Sosyete

200 milyon TL'lik rekor boşanma tazminatı! Feryal Gülman, boşanma dilekçesinde eşinden 200.000.000 TL tazminat talebinde bulundu.. Gülman çiftinin boşanmak üzere oldukları haberi sosyeteye bomba gibi düştü.


Feryal-Kemal Gülman çiftinin oğulları Lemi Gülman da eşinden boşanmak için 6 yıldır uğraş veriyordu. Sonunda eşine 3.5 milyon TL tazminat ödeyerek boşanmayı başardı. Lemi Gülman uzun süredir birlikte olduğu Emir adlı oğlunun da annesi olan haber spikeri Ece Özbek'le önceki akşam ailesinin Bebek'teki muhteşem malikanesinde evlendi. Düğünde 100'e yakın davetli hazır bulundu.

Feryal Gülman Devlet Planlama Teşkılatı'nda çalışırken tanıştığı Kemal Gülman ile evlenmiş ve çalışma hayatını bırakmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: