2006 BREZİLYA GÜZELİ

Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos’un eski aşkı, 2006 Brezilya güzeli Jane Borges, Hakan Kural’ın klibinde rol almak için geçtiğimiz haftasonu İstanbul’a geldi.

Magazin

2006 BREZİLYA GÜZELİ


Borges, senfonik-pop tarzında bir albüm çıkaran Kural'ın, Yunanlı besteci Phoebus Tassapoulos imzasını taşıyan 'Hesabını Soracağım' şarkısının klibinde bir kraliçeyi canlandırdı.

12 Nisan Cumartesi akşamı çekilen klipte ARİŞ imzalı pırlanta taç ve toplam 2 trilyon değerinde mücevher takan Borges'ı özel güvenlik görevlileri korudu.

Borges ve Kural'ın iki sevgiliyi canlandırdığı klipte Brezilya güzelinin giydiği kıyafetler Quazza, Kural'ın giysileri ise Faruk Saraç imzasını taşıdı. Kural'ın saat sponsoru da Momentus'tu.

50 kişilik castın rol aldığı çekimler sırasında eski reklamcı-çiçeği burnunda şarkıcıya destek vermek üzere yakın arkadaşı gazeteci Kenan Erçetingöz ve oyuncu Erkan Petekkaya da hazır bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: