'2009'DA KOCAMI DEĞİŞTİRMEYECEĞİM!'

Şarkıcı Sibel Tüzün, katıldığı programda 2009'da neler yapacağını sıralarken eşini değiştirmeyeceğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

Magazin

'2009'DA KOCAMI DEĞİŞTİRMEYECEĞİM!' Kürşat Başar'la programının konukları arasında yer alan Sibel Tüzün, Başar'ın sorusu üzerine 2009'da neler yapacağını anlattı.

Televizyongazetesi'nin haberine göre Tüzün, 2009 ile ilgili planlarını anlatırken oldukça ilginç bir cümle de kurdu. Mesleki yaşamı dışındaki planlarından bahseden Sibel Tüzün, 'Hayatımın diğer kısmı o kadar hoş ve keyifli gidiyor ki, ona ekstra bir hedef koyacak bir durum değil. Bir çocuk daha istemiyorum, öyle bir düşüncem yok. Kocamı değiştirmeyeceğim, çok mutluyum' dedi.Kocasını değiştirmeyeceği ifadesinden sonra programın tüm konukları Tüzün'ün bu sözlerine kahkahalarla güldü. Sibel Tüzün, ailesi ile birlikte Gökova'da yeşillikler içinde bir yer yaparak orada kalmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: