2013 Yaz trendi: Marine görünümlü oturma odaları

Oturma grubunda değişiklik yapmak isteyenlerin dikkatine... Mavi ile yeşilin her tonunun kombine olduğu oturma odaları 2013 yaz dekorasyonu önerileri arasında.

Yaşam

2013 Yaz trendi: Marine görünümlü oturma odaları Oturma odasında ki tüm ana eşyaları ve kombinlenecek aksesuarları hem renk hem de uyum açısından iyi seçtiğinizde oturma odanızın enerjisi daima yüksek olur.

Enerjisi yüksek olan oturma odalarınızda akşamları geçirdiğiniz her vakit iyi bir geceye ve ardından bir sonraki iyi bir sabaha uyanmanızı sağlar. Ev dekorasyonlarında kullandığımız renkler çok önemlidir. Çok sevmiş olsanızda enerjinizi tersine çevirecek renklerden uzak durmanızı öneririz.

Örneğin kırmızı renk çok şaşalı görünsede, aynı zamanda çok yorucu ve iştah açıcı bir özelliğe sahiptir, o nedenle oturma odasında, yemek alanında genellikle uzmanlar tarafından tavsiye edilmeyen bir renktir.

Oturma odanızda gereksiz kalabalık yaratacak göz yorucu aksesuarlardan da kaçınmalısınız.

Yaz aylarında evinin dekorunda değişiklik yapmak isteyenlere öneriler:
Alacağınız eşyaların sürekli yer değiştirme olasılığını düşünerek kolay taşınabilir olanını tercih edin.

Aşırı karışık göz yoran aksesuarlar almaktan kaçının.

Duvarınızın bir kısmını mutlaka dekor renginize uygun özelleştirin, duvar kağıdı, sticker ile süsleme, duvar taşı yapımı gibi…

Odanın içersinde renk geçişlerine çok dikkat edin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: