2015-2016 kış makyaj modası!

New York, Londra, Milano ve Paris Moda Haftaları'nda gerçekleşen defileler 2016'nın kıyafet modasının yanı sıra makyaj trendlerine de yön verdi.

Kadın

2015-2016 kış makyaj modası! 2015'in son ayları ve 2016'nın kış makyaj trendleri bütün yıl etkisini sürdüren doğal makyaj akımının etkisi altında. Duru, berrak ve naturel görünümün yanı sıra sağlıklı bir cilt görünümü çok önemli. Kalın kaş, ışıltılı cilt, mat dudaklar 2016 kış sezonunun olmazsa olmazları... Doğal bukleler de tercih edebileceğiniz saç stiliniz olsun.

Kıpkırmızı dudakların modası ise hiç geçmiyor. Bu kışın trendlerinin en önemlilerinden biri de yine: kırmızı ruj! Bu seneki moda haftalarında kırmızı, pembe hatta nü rujların yanı sıra siyah rujlar da dikkat çekiyor. 2016 yılında 1970'lerin birçok trendi hayatımıza girecek olsa da 60'ların Twiggy makyaj stili en öne çıkan detaylardan olacak. Yoğun maskara bu stile damga vuruyor.

Dumanlı göz makyajı trendi 2016 kışında da devam ediyor. Yoğun siyah, gri ve kahverengi ile yapılan dumanlı göz makyajları yoğun maskara ile zenginleştiriliyor ve çarpıcı bakışlara kavuşmanızı sağlıyor. Bu senenin göz makyajı trendlerinden biri de gri farlar. İsterseniz umanlı göz makyajınızda gölgeler için, isterseniz de yoğun göz makyajı seçimlerinizde kullanacağınız gri farlar bakışlarınızı etkileyici kılacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: