2015 Kış Rehberi Çıktı!

Merakla beklenen, yeme-içme sektörüne yön veren, Türkiye’nin tartışmasız mekanları en iyi tanıtan guide’ı ‘Gecce Kış Rehberi’ THY uçuşlarında, D&R, Remzi ve İnkılap Kitap Evleri’nde yerini aldı..

Diğer Haberler

2015 Kış Rehberi Çıktı! Gecce Gurme Kurulu seçti

Türkiye’nin en önemli isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu, Kış Rehberi için bir araya geldi ve mekanları sizler için değerlendirdi. Seçici Kurul: Kenan Erçetingöz başkanlığında, Ali Rıza Kardüz, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Ali Sirmen, Fatih Altaylı, Ali Esad Göksel, Arda Türkmen, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Mike Norman.

Ne Yeni?, Başkan Kenan Erçetingöz'ün sektöre yön veren yazısı, Gurme Kurulu'nun yıldızlandırdığı mekanlar ve daha fazlası Gecce Kış Rehberi'nde..

İstanbul’un en kaliteli restoranları; mekan ve yemek görselleriyle süslenmiş, detaylı anlatımı ile A'dan Z'ye İstanbul'daki en kaliteli mekanlardan bütçenize, damağınıza en uygun olanı seçmeniz Kış Rehberi sayesinde çok kolay.
İstanbul'da doyasıya alışveriş yapabileceğiniz, en kaliteli markaları sunan AVM'ler, İstanbul'un en iyi otelleri daha bilinçli seçimler yapabilmeniz için Gecce Kış Rehberi'nde derlendi..

Yurtiçi ve Yurtdışı Kayak Merkezleri; yurtiçinde kesintisiz kayak keyfi yapabileceğiniz en iyi kayak merkezleri ve konaklayacağınız en iyi otellerin yanı sıra yurtdışında üst düzey deneyimler yaşayabileceğiniz, BANSKO / Bulgaristan,CORTINA D’AMPEZZO / İtalya, ISCHGL / Avusturya, MAVROVO / Makedonya, MEGEVE / Fransa, SAINT MORITZ / İsviçre'de tavsiyeli otel ve Michelin yıldızlı restoranlar da tabiki Kış Rehberi'nizde..

Ankara, İzmir, Kıbrıs ve Kapadokya'nın en iyi restoran ve otelleri de Kış Rehberi'nizde sizler için bir araya getirildi. Diyeceğimiz şu ki; nereye giderseniz gidin Kış Rehberi'nizi takip edin..

Rehberin en önemli özelliği mutfaklara & bölgelere göre mekanların detaylı anlatımı, eksileri artıları, kritikleri; mekanların tüm detayları rehberin sonunda yer alan ayracındaki sembollerde saklı..

Video için tıklayınız..

ÇIKTI, TÜKENMEDEN ALIN!

Bunlarda ilginizi çekebilir: