2016'nın düğün trendleri Shangri-La Bosphorus'ta tanıtıldı

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Özlem Süer ile birlikte gerçekleştirdiği, Uzak Doğu ile özdeşleşen “Lotus” temalı özel bir davetle 2016 düğünlerine yeni bir soluk getirecek düğün trendlerini gelin adayları ve trendleri takip edenler ile buluşturdu.

Kadın

2016'nın düğün trendleri Shangri-La Bosphorus'ta tanıtıldı Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un tarihi saraylardan esinlenerek tasarlanan mimarisi ve büyüleyici atmosferi ile göz kamaştıran Balo Salonu’nda, 2016 düğün trendleri anlatılırken, Özlem Süer’in çiçeklerden esinlenerek hazırladığı “lotus” temalı özel koleksiyon da tanıtıldı. Davete, Neslihan – Zafer Kozanoğlu, Berrin Zorlu, Sema Çelebi, Serap Altınbaş, Tuğçe Altınbaş ve Prof. Hilal Mocan gibi cemiyet ve iş dünyasından pek çok ünlü isim katıldı.


Uzak Doğu kültürünün zarif dokunuşları ile Türk konukseverliğini harmanlayarak açıldığı günden beri unutulmaz düğünlere imza atan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, 2016 düğünlerine ilham veren etkinliği, Asya kültüründe sonsuzluğu sembolize eden 8 rakamından esinlenerek 8 Ekim 2015, Perşembe günü gerçekleştirdi.


Shangri-La Bosphorus, Istanbul, gerçekleştirdiği masalsı davet ve yeni hazırladığı düğün kataloğu ile sonsuzluğa uzanan rüya gibi düğünlerin akıllardaki resmini çizdi. Canlı performans ve sürprizler eşliğinde gerçekleşen masalsı davette Michelin yıldızlı Fransız Executive Şef Olivier Pistre ve Pastane Şefi Richard Vacher’in özel olarak hazırladığı ikramlar eşliğinde büyülü bir lezzet şöleni yaşandı. Davet sonunda gerçekleşen çekilişte Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da davetlilere 4 farklı hediye armağan edildi. Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un sunduğu hediyeler arasında, Deluxe Bosphorus odada 2 kişilik konaklama, CHI, The Spa’da çiftlere özel masaj, Shang Palace’ta 2 kişilik akşam yemeği ve IST TOO’da brunch sunuldu.Bunlarda ilginizi çekebilir: