2018-2019 Sonbahar-Kış ayakkabı trendleri

2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunun ayakkabı trendleri gücünü konfor ve topuklulardan alıyor. İşte detaylar...

Kadın

2018-2019 Sonbahar-Kış ayakkabı trendleri Yeni yılın yaklaşmasıyla moda dünyasında değişimler ve trendler oluşmaya başladı. Yeni yılda özellikle vahşi hayvan desenleri ayakkabılara yansımış durumda. İşte tüm detaylar...

Vahşi hayvan desenleri
Vahşi hayvan desenlerinin modası yeni sezonda ayaklara da yansıyor. 2019 itibariyle hayvan desenleri ayakkabı trendlerinde büyük bir rol oynayacak.

Siyah yerine kahverengi
Yeni yılda ayaklarda siyah yerine daha çok kahverengiyi tercih ediyoruz. 2018 senesi genelinde ten rengi tonlarının koyulaştığına şahit olmuşken, 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunda favori rengin kahverengiye dönmesine yavaş yavaş şahit oluyoruz.

Western botlar
Raf Simons, Calvin Klein’da çıkardığı ilk defilesinde zaten Westen botların geri dönüşünün sinyallerini yansıtmıştı. Geleneksel stillerine kıyasla daha yumuşak formları ve daha küt burunları ile Western botlar, yeni sezon kış döneminde trendlerimiz arasında yerini alıyor.

Küt burunlu topuklu ayakkabılar
Yuvarlak burunlar her sene olduğu gibi 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunda da karşımıza çıkıyor. Küt burunlu silüetler, bu sezonun modası olmaya devam edecek.

Büyük ve şişkin sneaker ayakkabılar
Hayatımıza kısa bir süre önce giren kalın tabanlı spor ayakkabılar, bir süre daha kendini göstermeye devam ediyor. Büyük ve şişkin sneaker'larda özellikle sade beyaz modelleri hayatımıza dahil edeceğiz gibi görünüyor.

Fiyonklar
2018-19 Sonbahar/Kış basın gösterimlerinin en çok beğenilen parçalarından biri de fiyonk ayakkabılar. Sadece partiler veya gecce davetleri için değil, gündüz şıklığını da ele geçirmeyi hedefleyen fiyonklu topuklular, bu sezonun çok konuşulacak trendleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: