2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun saç rengi trendleri!

Bu sezon hangi saç renkleri moda olacak? İşte 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun saç rengi trendleri...

Kadın

2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun saç rengi trendleri! Bu sezon daha koyu ve küllü gri saç renkleri ön planda olacak. Kızıl gibi görünen sarılar, hibrid renkler, saklanan pembeler ve sıcak yansımalı siyahlar, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun en çok trend olan renkleri arasında yer alıyor. İşte en trend renkler ve detaylar...

Double Espresso rengi
Kahve tonları her sezon tercih edilen renkler arasında yer alıyor ancak bu sezon koyulaşmaya başladı. Kahvenin en yoğun ve koyu hali espresso, kahverengi saçlarda da aynı havasını devam ettirecek.

Açık tarçın tonları
Sarı saçların çekiciliğini ve kızılı arkasına alarak ortaya çıkan açık tarçın tonları, bu sezonunu konuşulacak renkleri arasında yer alıyor. Pastel notalara sahip bu ton, yüzünüze ferah bir görüntü katacak.

Yoğun siyah
Siyah severler bu sezon sizin zamanınız. Ancak parlak siyah yerini bu sezon daha sıcak ve daha yoğun bir renge bırakacak. Soğuyan havanın aksine ısınan bu renk, kış güzelliğinize güzellik katacak.

Kontrast dip sarılar
80’lerin meşhur koyu saç dipleri, geçtiğimiz sezonlarda görüldüğü gibi bu sezonda da saç rengi trendleri arasında yerini aldı. Açık renk saç kullanmak istemeyenlerin çoğu bu renge başvuruyor. Siz de deneyebilirsiniz.

Karamel balyajlar
Koyu renk saçlarına hareket katmak isteyenlerin bu sezon başvuracağı yöntem: Karamel balyaj. Kış mevsiminde sarı tonlar yerine daha sıcak ışıltılar yayan karameller, koyu renk saçları aydınlatmanın en popüler yolu olarak trendlerde yerini aldı.

Parlak metalik ya da kehribar renkler
Kahve, karamel ve sarı; kontrast tutamların birleşiminden oluşan parlak kehribar rengi her cilt tonuyla uyumlu ve bu sezonun joker renklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Parlak kehribar, sade saç kesimleri ve düz saç modellerine enerji katmak için favorilerinizden olacak.

Saklanan pembe tonlar
İçinizdeki enerjiyi saçlara yansıtmanın en iyi yolu bu yıl saklanan pembe tonlardan geçiyor. Sarı saçlara ya da açık renk tutamlara uygulanan yumuşak pembe, görünümünüze iyimser bir hava katıyor. Bu sezonda yer alacak bu renk, şimdiden pek çok ünlünün tercihi oldu bile.

Bunlarda ilginizi çekebilir: