2018 sonbahar trendi: "Çiçekli desenler!"

2018 sonbaharı düşündüğünüzden daha farklı geliyor... Yazın sık sık tercih ettiğiniz çiçek desenlerini sonbaharda da kullanmaya hazır mısınız?

Magazin

2018 sonbahar trendi: "Çiçekli desenler!" Bu yaz sık sık tercih ettiğimiz çiçek desenlerini rafa kaldırmak yok! 2018 Sonbahar modasında çiçek desenler ve çizgileri kullanmaya devam ediyoruz. Siz de haberin detayında yer alan doğru parça ve kombinlerle mevsim geçişini kolaylaştırın.

ÇİZGİLER VE EKOSELER 60'LARA SELAM
Çizgi ve ekoseler, moda tasarımcılarının en çok tercih ettiği kumaşlardandır. 60'ların etkisini yaratan bu desenler, bu sezon sınır tanımayarak hiç olmadığı kadar ön planda olacak. Günlük şıklıktan gecce şıklığına kadar tüm parçalarınızda çizgi ve ekose desenleri kullanmak istiyorsanız, gömlek ve gömlek elbiseleri tercih etmelisiniz.

SAFARİ ETKİSİ ŞEHRE İNİYOR
Vahşi doğa figürlerini kıyafetlere taşıyan “animal print” modası, kısa bir aradan sonra sonbaharda geri dönüyor. Bu sezon tüm gardıroplarda leopar veya yılan desenli bir parça mutlaka olacak.

SONBAHARDA ÇİÇEKLERİ TERK ETMİYORUZ
Ve tüm yazı birlikte geçirdiğimiz çiçek desenleri... Yaz bitti kaldırma vakti geldi diye üzülenler artık üzülmesin! Doğadan ilham alan kumaşlar bu sezonda da yeni bir yorumla devam ediyor. Çiçek desenler, sonbahar renkleri ve dokunuşlarıyla birleşerek karşımıza çıkıyor.

Gelin başı yaptırırken bunlara dikkat!

Gelin başı yaptırırken bunlara dikkat!

Bunlarda ilginizi çekebilir: