2018 Yazının 5 Makyaj Trendi

Yaz sezonuna giriş yapmakla birlikte makyaj kavramı da yenilikleri beraberinde getiriyor. Geçen sezonlardaki iddialı makyaj trendleri bu yaz yerini doğal ve renkli makyaj görünümlerine bırakıyor. ‘’İkisi bir arada nasıl olur?’’ demeyin. İşte 2018 ‘e damga vuracak 5 makyaj trendi.

Kadın

2018 Yazının 5 Makyaj Trendi Ayna Cilt

Kontüre elveda denilen 2018 Yazın’da, ayna ciltler dikkat çekiyor. Kendi cildinizden daha iyisi olamaz fikriyle ortaya çıkan bu görünüm için,dengeli ve sağlıklı bir ışıltıyla parlayan cilt dokusu olmazsa olmazlardan.

Canlı Bakışlar

Baskın pembe'den podyumda sıkça gördüğümüz ferah okyanus tonlarına bakışlarınız canlı renklerle enerji kazanıyor. Bu sezon enerjik görüntünüzle herkesi kendinizi hayran bırakın.

Sıralı Kaşlar

Alınmayan ve kesilmeyen kaş çılgınlığına şimdiden alışın. İçini doldurmaya bile gerek duyulmayan, sezonun yeni trendi sıralı kaş görünümü için tek yapmanız gereken, şeffaf bir jelle kaşlarınızı özenle tarayıp sabitlemek.

Highlight

Bu sezonunda sadece nemli bir cilt ve klasik bir highlight görünümü ile yetineceğinizi sanmayın. Rihanna'nın meşhur altın renkli Trophy Wife highlighter'ı ile yaptığı bumerang şekilli ekstrem highlighter’dan vazgeçemeyeceksiniz.

Sağlıklı Dudaklar

Şeffaflığın ve doğallığın baş göstermeye başladığı bu yaz aylarında, parlak ve taze bir deneyim şansı veren ışıltılı dudak balmlarına şans vermelisiniz. Şeker pembe, turuncu gibi canlı renkler görümünüze ferah bir görünüm verirken güzelliğinize güzellik katacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: