2018 yılının makyaj renkleri!

Her yıl kendini güncelleyen moda, makyajı da beraberinde değiştiriyor. Geçtiğimiz yıllarda bordo rujun ve pembe allıkların etkisi altında olan dikkat çekici renkler, bu yıl tarzını biraz değiştiriyor. Yoğun ve canlı renklerin yılı olacak 2018 yılında karamel tonlarında far paletleri en çok kullanılan ürün rengi olacak. İddialı gözlerin ortaya çıkmasında payı olacak bu paletlerde tonlama oyunları yapılacak.

Kadın

2018 yılının makyaj renkleri! Daha önceki makyaj stilinde kedi gözü tarzları çok popülerdi. Bu yıl natürel makyajlar sıklıkla kullanılırken nemli bir ten makyajı ve karamel tonlarında aydınlatıcılara rastlayacağız. Kirpikler ise tel tel ve ayrı duracak.

Yeni yılda piyasada bolca yerini alan ürünlerin başında kontur için kullanılan allık ve aydınlatıcılar yine olacak. Göz makyajı yaparken uygulayabileceğiniz formülasyonda ürünler ile ön planda olacak.

En çok kullanılacak renkler arasında bej, kahve, krem, softspark ilk sırada gelecek. Allıkta ise ışıltılı bronz ve şeftali tonları ağırlıkta olacak.

Gül kurusu ve nüde makyajın hâkim olduğu geçtiğimiz yılın aksine bu yıl daha çok mor, turuncu, koyu pembeler gözlere çarpacak.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: