2018'in Türkiye'deki ilk Tarkan konseri!

Tarkan, 2018'in ilk İstanbul konseri için Vadİstanbul alışveriş merkezini tercih etti. Megastar, dün akşam gerçekleşen konserde hayranlarını mest etti.

Magazin

2018'in Türkiye'deki ilk Tarkan konseri! Dün akşam Vadİstanbul AVM'de gerçekleşen Tarkan konseri için büyük bir izdiham yaşandı. Alışveriş merkezinin dört bir yanı Tarkan hayranlarıyla doldu taştı. Megastar'ın hayranlarından biri olarak, saatlerce beklemenin verdiği yorgunluk Tarkan'ın sahneye çıktığı an uçtu gitti.

Megastar'ın konserlerinin olmazsa olmazlarından olan meşhur Tarkan bantları kadın erkek demeden herkesin alnındaydı.


Yıllardır kendine özgü tarzıyla, aşağıdan merdivenle bir anda sahneye çıkan Tarkan, yeni albümünden "Yolla" parçasıyla konsere başladı ve çığlıklar koptu.

7'den 70'e binlerce insanın katıldığı konserde, herkes Tarkan'ın seslendirdiği şarkılara eşlik etti.


Megastar, danslarıyla ve kostümleriyle gözleri kamaştırdı. 2 buçuk saat sahneden inmeyen Tarkan, hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Tarkan, terini sildiği havlularını, "Hiç ter kokmuyorum, mis kokuyorum mis" diyerek hayranlarına attı.


Megastar, hayranlarına veda ederek sahneden ayrıldı ve herkesten "Bir daha!" çığlıkları koptu. Her konserinde olduğu gibi sevenlerini kırmayan Tarkan, "Gidenler hadi bakayım geri gelin" diyerek sahnede tekrar yerini aldı ve konsere kaldığı yerden devam etti.

Tarkan, "Anladım ki İstanbul bir başkaymış" diyerek sevenlerine veda ederek konseri sonlandırdı.

İşte Tarkan konserinden görüntüler:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: