2019 trend çanta modelleri!

2019'un trend çantalarını sizler için bir araya getirdik. Şeffaf çantadan tutun küçük bel çantalarına kadar en çok popüler olan çantaları bulabilirsiniz!

Kadın

2019 trend çanta modelleri! Mağaza vitrinlerinde etrafımızda arkadaşalarımızın kullandığı en popüler çantaları elmaelma.com okurları bir arayada getirdik! 2019 İlkbahar Yaz sezonuna damga vuran ve hazırlanan o çantaları haberin devamında bulabilirsiniz.


DİKKAT ÇEKEN ŞEFFAF ÇANTALAR

Plaja giderken tercih edebileceğiniz şeffaf çantaları aynı zamanda günlük hayatta özel bir davete katılırken veya günlük sokak modasında da rahatlıkla spor bir şekilde kombinleyebilirsiniz.


SON DÖNEMLERİN EN GÖZDESİ VİNTAGE ÇANTALAR

Eski dönemlerde kullanılan veya eskimiş havası kazandıran vintage çantalar bu sezonda da popüler çanta modelleri arasında yerini alıyor. Tarzınıza vintage çantalar ile aradığınız o eski tadı geri vererek modaya uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.


BEL ÇANTALARI

Bir kaç sezondur en çok satılan ve kullanılan çantalardan biri olan bel çantaları günlük hayatta sağladığı kolaylık ile gözde modeller arasında yer alıyor. Farklı modelleri ile her türlü kombine uyum sağlıyor. 2019 trend çanta modelleri arasında yerini almaya devam ediyor.


YAZIN TRENDİ İKİLİ ÇANTALAR

Bu yaz tarzınıza farklılık katacak çanta modellerden biri de ikili hatta üçlü çantalar! hem çok amaçlı hem de farklı bir tarzı olan ikili çantalar yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: