2019 yazının en moda renkleri!

2019 yazının en moda renklerini sizlere sunuyoruz. Bu yaz alışveriş yaparken bu renkleri dikkate almanızda fayda var. Sadece kıyafet seçimlerinizde değil, hayatınızın her alanında olan renkleri bir de bu listeye bakarak değerlendirin, tek bir renk çok büyük farklar yaratabilir.

Kadın

2019 yazının en moda renkleri! Aspen Gold - Altın Sarısı

Sarı ve tonları bu yazın favori renklerinden biri olmaya aday! Aspen Gold da bunlardan biri. Bu hoş sarının size ve çevrenizdekilere iyi bir ruh hali ve neşe vereceğinden eminiz.

Pink Peacock - Pembe Tavuskuşu

Pembenin bu tonu tam bir göz ziyafeti! İnsanın gözünü alıyor fakat bu palet içerisindeki en cesur ve göz alıcı bu tonu yaz renkleri arasında favori.

Fiesta - Portakal Kırmızısı

Fiesta rengi, yazın festival havasına uygun renklerden sadece biri. Turuncu ve kırmızı arası çok enerjik bir renk olan fiesta tutkuyu ve heyecanı yansıtıyor.

Jester Red - Derin Kırmızı

Kırmızı renge apayrı bir derinlik ve yoğunluk katan Derin Kırmızı, zengin bir zarafet ile şehir modasını birleştiriyor.

Turmeric - Zerdeçal Turuncusu

Keskinlik ve canlandırıcı olan Zerdeçal Turuncusunu mutlaka bu yaz dolaplarınızda bulundurun.

Sweet Lilac - Tatlı Leylak

İçinde pembe, mor ve lavanta renkleri barındıran bu asil ton yalnızca kadınların değil erkeklerin ve çocukların da üzerinde şahane duracak bir renk.

Mango Mojito - Mango Sarısı

Altın sarısıyla turuncu arasında kalan bu aşırı eğlenceli ve enerjik rengi bu yaz kullanmayı ihmal etmeyin.

Pepper Stem - Biber Yeşili

Biber Yeşili, doğadan ilham alınmış ve en güzel yeşil tonu olabilir. Dolabınızda doğru renklerle kombinlediğinizde ortaya çok güzel ve sakinleştirici bir görüntü çıkabilir.

Toffee - Karamel

Özellikle bronz tenin üzerinde bu yaz mükemmel duracak Karamel rengi, baktığınız da insanın iştahını bile açıyor. İster mayo ve bikini de yer verin, ister gece dışarı çıktığınıza...

Terrarium Moss - Teraryum Yosunu

Son zamanlarda yine hayatımıza giren asker yeşilinin farklı bir tonu olan Terrarium Moss doğadan ilham alınan başka bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

Soybean - Soya Fasulyesi

2019 yazının naturel renkleri arasında bulunan Soya Fasulyesi, hem parlak hem mat haliyle her şeye kombinleyebileceğiniz çok zarif ve saf bir renktir.

Eclipse - Gece Karanlığı

Gizemli bir havası olan lacivertin bu tonunu her yerde kombinleyebilirsiniz.

Brown Granite - Granit Kahve

Zamansız, şaşırtıcı ve otantik bir renk olan Granit Kahve aslında oldukça klasik bir renk ama çok da çekici.

(Kaynak: Milliyet/Pembe Nar)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: