2019 yılının tek taş trendleri!

Eğer yakın bir zamanda nişanlanacaksanız ve yüzük arayışınız devam ediyorsa, işte 2019 yılının tek taş trendleri...

Kadın

2019 yılının tek taş trendleri! Nişan töreniniz yaklaşıyor ancak yüzük seçiminizi yapamadınız mı? Herkesin bildiği metalimsi gümüş yüzükler çoğu kişi tarafından tercih edilse de, yenilikler ve daha tasarımsal yüzük arayanlar için 2019 yılının tek taş trendlerini derledik. İşte o trendler...

Renkli taşlı yüzükler
2019'un trend yüzükleri arasında sıradanlığa artık yer yok! Yeni trend yüzüklerde bundan böyle renkli taşlar yer alacak. Eğer parmağınızdaki yüzüğün ön plana çıkmasını istiyorsanız, siz de renkli ve büyük taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Vintage yüzükler
Klasik vintage yüzükler 2019 yılında da vazgeçilmez olabilir. Eğer vintage tarzı bir yüzük arıyorsanız, modasının geçmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Armut kesim modern yüzükler
Eğer klasik yüzüklerden sıkıldıysanız, armut kesimli yüzükler tercih edebilirsiniz. Bu yüzükler parmağınızda hem şık hem de daha gösterişli duracaktır.

İnci yüzükler
Eğer basit fakat zarif görünen bir yüzük istiyorsanız inci yüzükleri tercih etmenizi öneririz. İnce ve minimalist duruşu ile parmağınızda çok şık duracaktır.

Kalın bantlı yüzükler
Çoğu kişi yüzüğünün hem sağlam hem de klasiğe yakın olmasını tercih ediyor. Klasik yüzükler arasında kalın bantlı yüzükler gelecek yılda da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Eğer siz de sağlam, klasik ve kalın bantlı yüzük arıyorsanız, bu modellerden ilham alabilirsiniz.

Siyah pantolon nasıl kombinlenir?

Siyah pantolon nasıl kombinlenir?

Bunlarda ilginizi çekebilir: