2019'da 2000'li trendler geri dönüyor!

2019 yılı itibariyle birçok trend hayatımıza girmiş durumda. Fakat bu yıl çok konuşulacak ve unutulmayacak 2000'li yılları hatırlatan trendler geri dönüyor. İşte 2019'da çok konuşulacak trendler...

Kadın

2019'da 2000'li trendler geri dönüyor! Tereyağı sarısı

2019'un rengi canlı mercan seçilmiş olsa da bu yıl sarı renklerin hakim olduğu stiller ile karşılabiliriz.

Modası geçmeyen takım kıyafetler

Takım kıyaferler bu yılda konuşulmaya devam ediyor. Hem giyinmeyi kolaylaştıran hem stil gösteren bu trendi bu yılda sokaklarda karşımıza çıkacak.

2000'li yılların kova şapkası

2019 yılında kova şapkalar konuşulmaya devam edecek. Özellikle 2000'li yılları bize hatırlatan kova şapkalara, ünlü isimlerin üzerinde rastlayabiliriz.

Yelekler

İster oversize ister bele oturan; yelekler bu sezon edinmeniz gerekenler arasında.

80'lerin puf kolları bu yıl bizimle birlikte

2018 yılında Google üzerinde en çok aratılan trend 80'ler trendi olmuştur. Moda sektörü 80'lerin trendlerine puflu kollardan başlamış durumda.

Tie Dye deseni

Bu desen trendi; denimden sweatshirlere her yeri ele geçirecek gibi...

Ve tabii ki mikro çantalar

2018'de neredeyse her şey karşımıza oversize olarak çıkmıştı. 2019 yılında ise tam tersi olacak. Tüm ürünlerin mikro olanı ile karşılabiliriz. Özellikle mikro çantalar çok konuşulan trendler arasında yerini alacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: