2019'un kaş trendleri!

2019'un trendleri kıyafetlerinize ve makyajınıza yön verirken kaş şeklinizi de ihmal etmiyor. Yeni trendlerle ile çarpıcı ve sıradışı kaşlara sahip olacaksınız.

Kadın

2019'un kaş trendleri! 2019'un kaş trendlerinde önceki yıllarda gördüğünüz şekillerin yeni formları ve tamamen yeni kaş görünümleri var. İşte kaşlarınıza gelen yenilikler…

DOKULU KAŞLAR

Yeni bir tarz olmasa da dokulu kaşlar bu yıl da trendini sürdürüyor. Boyut, doku ve dolgunluk kriterlerine dayanan bu stilin temelinde doğallık var. Kaş kıllarındaki belirginliği esas alan hassas dokunuşlarla kaşlarınıza canlılık ve kuvvet kazandıracaksınız.


DOĞAL KAŞLAR

Önceki yıllardaki trendini sürdüren bir başka kaş stili de doğal kaşlardır. Kaş jeli kullanarak küçük dokunuşlarla kaşlarınızı toparlayabilir; seyrek alanları doldurarak kısa kuyruklar yapabilirsiniz.


SABUN ETKİSİ

Kaş jeli ile kaş trendlerini yakalayabilirsiniz.Fırça yardımıyla yapacağınız uygulama ile kaşlarınız kabarık ve gür görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için fırçayı sabuna sürün ve kaşlarınızı yavaşça fırçalayın. Jellerle elde edemediğiniz kabarık kaşları bu şekilde elde edeceksiniz.

(Kaynak: www.yenikadin.com)


KABARIK GÖRÜNÜM

Önceki yıl karşımıza çıkan ve bu yıl alışkanlık haline gelen kabarık kaşlar, dolgun, yumuşak ve doğal görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Doğal kaş renginizin çarpıcı tonlarından renk seçimi yaptıktan sonra kaşlarınızı şekillendirebilirsiniz.


RENKLİ KAŞLAR

Biraz tuhaf gibi gelebilir ancak birkaç uygulamadan sonra alışacaksanız. Yeni trend haline gelen renkli kaşları ister kuaförde yaptırın ister evinizde kendiniz yapın, enerjik bir görünüme kavuşacaksınız.


ZIT DOKUNUŞLAR

Kaşlarla saçlar arasında zıtlık oluşturarak yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu yıl trend haline gelen bu uygulama, koyu renk saç açık kaş ya da açık renk saç koyu renk kaş şeklinde uygulanıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: