2020 yılına özel zamansız bir rehber Gecce Guide 2020 Limited Edition çıktı!

Altına imzamızı attığımız her işte, her zaman en iyisini yapmaya çalıştık ve yaptık. Şimdi ise tüm zamanların en ayrıcalıklı rehberiyle karşınızdayız. Gecce Yayın Grubu’nun 20. yılında; 2020 yılına özel olarak hazırlanan Gecce Guide 2020 Limited Edition ile hayatınıza ışıltı katmaya hazırlanın.

Kültür-Sanat

2020 yılına özel zamansız bir rehber Gecce Guide 2020 Limited Edition çıktı! Bir rehberden çok daha fazlası…

Uzun yıllardır yaz ve kış aylarına özel olarak hazırladığımız, her sayfasında sadece en iyilerin yer bulabildiği Gecce Guide’lara bir yenisini daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu kez, tüm zamanların en iyisi, en özeliyle karşınızdayız. Yenilenen minimal tasarımı ve zenginleşen içeriğiyle Gecce Guide 2020, en özel sayısıyla karşınızda. Sayıların gücüne inanan bir ekip olarak; 2020 yılında 20. yılımızı kutlamamızın şerefine, her sayfasına milyonlarca ayrıcalık sakladığımız Gecce Guide 2020 Limited Edition için koleksiyonunuzda yer açmayı unutmayın! Uzun yıllar boyunca, baş ucunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday bir dergi ile karşınızdayız…

Gastronomi dünyasına açılan prestij penceresi

Hep söyleriz; lezzetlerimizle, sunumlarımızla, malzemelerimizle ve sektöre verdiğimiz değerle gastronomi dünyasının bir numarası bizim ülkemizin mutfağı, şefleri ve mekanları! Gastronomi alanındaki bu başarımızı dünyaya tanıtma konusunda maalesef eksik kalıyoruz. Oysa her aşamasıyla, her detayıyla ülkemiz yeme - içme sektörü dünya ülkeleri arasında sıyrılmayı, ilk sıraya yerleşmeyi hak ediyor. Gecce Yayın Grubu olarak attığımız her adımda bunun bilincindeyiz. Her şey ülkemiz için; gastronomideki başarımızı tüm dünyaya göstermek için!

Yenilenen yüzü ve renklenen içerikleriyle Gecce Guide 2020 Limited Edition, artık çok daha gastronomik bir rehber olarak karşınızda. 2020 yılının en popüler gastronomi trendlerini sizler için araştırdık ve Gecce Guide 2020 Limited Edition’da bir araya getirdik. Yeme - içme ve eğlence sektörüne yön veren dergimizin sayfalarına her zaman olduğu gibi sadece en iyileri taşıdık.

Sayfaları çevirdikçe…

Başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Adana, Antalya, Ayvalık, Kapadokya, Kars ve Türkiye’nin dört bir yanından sayısız öneri sizi bekliyor. İstanbul’un en iyi mekanları, lezzet dolu restoranları, yeni açılan lezzet noktaları, şehrin en popüler olanları, keyif kaplı rotaları, lüks ve kalitenin birleştiği otelleri ve AVM’leri… Bir mekana gitmeden önce bilmek isteyeceğiniz tüm detaylar Gecce Guide 2020 sayfaları içinde; mekanların imza yemekleri, adres ve telefon bilgileri, manzaraları, vale hizmetleri, fiyatları… Tüm bu bilgilerin yanı sıra mekanlar, Kenan Erçetingöz önderliğinde Türkiye’nin duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu tarafından da yıldızlanıyor. Bu yıldızlar tercihlerinizi yaparken size bir hayli yardımcı olacak, tavsiyelerimize kulak verin.

Kış boyu alternatif rotalar arayanlar için de; Türkiye’nin dört bir yanından derlediğimiz mekan ve otel öneri kurtarıcı! Gitmeniz, görmeniz, denemeniz gereken en iyileri sizler için denedik ve dergimizin satırlarında yer verdik.

Gecce Gurme Kurulu’ndan 2020 trendleri

Güçlerine inandığımız, gücümüze inanan ve gücümüzü aldığımız Gecce Gurme Kurulu, bu özel sayıda da her anımızda bizimleydi. Türkiye’nin duayen gazetecileri, yeme - içme sektörünün dev isimleri, alanlarında uzmanlaşmış kişiler ve gastronomi dünyasının ünlü isimlerinin buluştuğu ilk ve tek kurul olma özelliği taşıyan Gecce Gurme Kurulu’nun 2020 sezonu için önerileri ve son moda gastronomi trendleri de Gecce Guide 2020’de sizi bekliyor.

Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Mehmet Yaşin, Arda Türkmen, Yelda İpekli, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Uğur Talayhan, Ebru Erke, Jale Balcı ve Elif Edes Tapan’ın çok özel yazıları dergimizde sizi bekliyor.

Şeflerin gizli tarifleri de burada!

En gastronomik sayımızla karşınızda olduğumuzu söylemiştik. İstanbul’un en iyi, en popüler ve en lezzetli mekanlarının şefleri Gecce Guide 2020 için kolları sıvadı ve favori lezzetlerinin tariflerini her detayıyla Gecce Guide 2020 okuyucularıyla paylaştı. Beyti’den Sunset’e, Papermoon’dan Develi’ye kadar birçok klasik mekanın şeflerinin özel tarifleri kaçmaz…

Kısacası…

Göz kamaştıran tasarımı ve dopdolu yeni içerikleriyle sayfalarına sadece en iyileri konuk eden Gecce Guide 2020 Limited Edition, özel sayısıyla raflarda sizi bekliyor.

Gastronomi dünyasına yepyeni bir soluk!

Yeme - içme ve eğlence sektörüne yön verecek bir rehber!

Okuyucularına unutulmaz anlar yaşatacak bir koleksiyon dergisi…

Hayatın ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: