21 günde kilo vereceksiniz!

Dünyanın neresinde olursan ol 21 günde seni hafifletiyor.

Yaşam

21 günde kilo vereceksiniz! Adını, yaşam koçları Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı’nın baş harflerinden ve seni hafifleteceği günlerin sayısından alıyor. İstediğin kiloya ulaşman için sana özel tasarlanıyor. Çünkü her insanın bedeni kendine özel ve biricik.

BO21 kendine güvenmenin ancak kendini sevmekle mümkün olduğunu düşünüyor. Fazla ya da eksik kiloların mutlaka bir sebebi olduğuna ve o sebebi keşfetmek gerektiğine inanıyor. Amacı, senin gibi yenilenmek, özgüvenini artırmak ve hayata daha mutlu bakmak isteyen insanları en hızlı şekilde hedefine ulaştırmak. Bu yıl üç yaşına girdi :)

BO21 bitiminde vücudunla belki de ilk kez bu kadar yakından tanışmış olacaksın. Şifrelerini çözeceksin. Hafif hissetmek, sağlıklı kalmak için onu neyle beslemen ve nasıl çalıştırman gerektiğini öğreneceksin. Sporu hayatının bir parçası yapmanın ne kadar kolay olduğunu anlayacaksın. Bundan sonraki hayatında vücudunla kavga etmeden anlaşmanın keyfini süreceksin.

BO21’i bildiğin tüm diğer diyet programlarından ayıran en benzersiz özelliği

BOFOLLOW. Çünkü programa başladığın andan itibaren her an, Burçak ve Özlem en azılı takipçilerin! Bunun için hafifletici sebepleri var :) BO21’in her adımını eksiksiz uygulaman çok önemli. Kaçamaklardan arkana bakmadan kaçabilmen, moralini hep yüksek tutman, zorlandığında bu yola neden çıktığını hatırlaman için BO hep yanında!
Her şey senin iyiliğin, güzelliğin ve hafifliğin için.

BO21 seni dört farklı şekilde hafifletebilir:

BOGROUP, BOONLINE, BOPERSONAL, BOPROTECT

BOGROUP hızla hafiflemek isteyenlerin bir araya geldiği bir grup programı.
Her biri en fazla 10 katılımcıdan oluşan farklı gruplar var. Her grup, haftada bir kez ve tırmanan bir heyecanla Asmalımescit’teki Sofyalı Jurnal’de bir toplantıda buluşuyor. Burçak ve Özlem’le bir araya gelinen bu toplantıların adı
BOGETHER.

Süresi 1 saat. Bu süre içinde Burçak ve Özlem tek tek, tüm katılımcılarla çalışıyor. Hazırladıkları haftalık beslenme listelerini açıklıyor. O hafta ne yiyeceksin, hangi markaları tercih etmelisin, nasıl pişireceksin gibi detayların üstünden geçiyor. Takip eden sürede, gün be gün hangi besinle ne kadar kilo verdiğini inceliyorlar. Böylece listelerin hedeflediğin kiloya ulaşman için sana özel tasarlanmaya devam ediyor. Haftalık alışverişini yapmak için panik olma diye, her haftanın ilk gün menüsü BO21’in hediyesi. Afiyet olsun!

BOONLINE İstanbul dışında yaşayanları hafifletmek için geliştirildi.
Dünyanın neresinde olursan ol, Burçak ve Özlem’le çalışabilirsin. İstanbul dışında ve yurtdışında yaşayanlar için haftada bir gün, önceden beraberce belirlenen bir saatte Skype ya da Facetime üzerinden yüz yüze ve her gün gün Whatsapp üzerinden yine BO’nun sıkı takibiyle, yaşadığın şehrin şartlarına ve yaşam düzenine göre tasarlanacak olan programla kilo verebilirsin.

BOPERSONAL bir kişisel yaşam koçluğu programı.
21 günde hafiflemen için tam olarak senin hayatının ölçülerine göre dikilmiş bir tasarım elbise gibi. Bu programda Burçak ve Özlem yapacağın diyeti ve sporu; senin işini, sosyal hayatını, seyahatlerini, okulunu, aileni, kişisel takvimini, kısacası hayatını oluşturan tüm elementleri göz önüne alarak planlanıyor. 21 gün için senin dünyanın bir uydusu oluyorlar.

BOPROTECT bir koruma programı.
Hafif olmayı hedefleyen herkes için çok önemli bir eşik daha var. Hafif kalmak. BO21’in kişiye özel hazırladığı bu koruma programı sayesinde istediğin kiloya ulaştıktan sonra o kiloyu koruyarak, aynı hafiflikte yaşamaya devam edeceksin.

Bunlarda ilginizi çekebilir: