25 dakikalık 'Bebek İşi' start veriyor

Yaz sezonunun merakla beklenen yapımı “Bebek İşi”, ekran yolculuğuna bu akşam başlayacak.

Magazin

25 dakikalık 'Bebek İşi' start veriyor Show tv’de bu akşam 21.15'te, yeni bir dizi izleyicilerin beğenisine sunulacak: Bebek İşi. Dizide; Candan ve Murat adlı genç bir çiftin, bebekleri Yankı’nın dünyaya gelmesiyle değişen hayatları, bebeğin gözünden ve hayal dünyasından oldukça esprili, eğlenceli bir dille anlatılacak.

Nurgül Yeşilçay (Canan), Timur Acar (Murat), Eymen Sözenere (Yankı), Nevra Serezli (Suzan), Zafer Diper (İlhan), Ayşe Nil Şamlıoğlu (Zehra) ve Güray Kip’i (Aziz) bir araya getiren dizi, Türk televizyonlarında bir ilke de sahne olacak. 25 dakikalık dizi, kendisinin dört beş katı süredeki dizilerle reyting yarışı yapacak.

Yankı bebeğe sesiyle ünlü oyuncu Erkan Can’ın hayat verdiği dizinin ilk bölümünün özeti şöyle: Candan, hamileliğinin son aylarını yaşamaktadır. Ancak karnındaki biricik bebeği Yankı’nın, doğumun normal sürecini beklemeye niyeti yoktur.

Onun acelesi vardır ve dünyaya gelmek için sabırsızlanmaktadır. Candan vaktinden önce gelen sancılarla boğuşmaya başlar. Kocası Murat, onun çığlıklarını duyup yanına geldiğinde çok daha büyük bir hengâme yaşanmaya başlar. Çünkü Murat, Candan’dan çok daha fazla telaşlıdır. Sanki doğumu karısı değil de kendisi yapacakmış gibi derin derin nefes almaktadır.

Murat ve Candan, bu şartlarda hastaneye yetişebilmek için bir yolculuğa çıkarlar. Yankı ise annesinin karnından dış dünyayla ilgili yorumlar yapmaya başlamıştır bile. Ve en sonunda doğum gerçekleşir ve Yankı bebek dünyaya “merhaba” der...

foto

Bunlarda ilginizi çekebilir: