2,5 MİLON STERLİN'E BAR ALDI

MADONNA İLE YÖNETMEN EŞİ GUY RİTCHİE MÜDAVİMİ OLDUKLARI VE UZUN SÜREDİR PEŞİNE DÜŞTÜKLERİ TARİHİ İNGİLİZ BARINI SATIN ALDILAR.

Magazin

2,5 MİLON STERLİN'E BAR ALDI Madonna bir yandan çok yakında çıkacak albümlerinin son rötuşlarını atarken, öte yandan iş dünyasında yeni mecralara akmaya hazırlanıyor. Pop'un divası West End'deki evlerine çok yakın olan ve eşi Guy Ritchie'nin arkadaşlarıyla buluşma mekanı olarak sürekli uğradığı 'The Punchbowl' adındaki tarihi barı 2.5 milyon sterlin ödeyerek satın aldı.

İngiliz Hello'nun haberine göre, 1730 yılında o yılların Londra'yı sallayan en hızlı gangsterlerden biri olan Freddie Foreman tarafından açılan bar, yalnız Guy Ritchie ile Madonna'nın değil, Robert De Niro ve İngiltere'de pek çok ünlü insanın da uğrak yeri.

Bu bara takılmaya başladıkları il günlerden itibaren tarihi dokusuna ve mimarisine hayran olan çift uzun süredir, 'The Punchbowl'un peşindeydi. Şimdi barın müdavimleri dört gözle Madonna'nın kendilerine içki ikram etmesini bekliyorlar. Ve ekliyorlar 'kuşkusuz dünyadaki en klas bar sahibesi olacak'.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: